P
Поени од реакции
104

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • здраво, прочитав дека откупуваш лаптопи, ако си заинтересиран имам Sony VAIO SVE1512 4 месеци стар, купен од Швајцарија, со фабрички инсталиран Windows 8 x64, со Intel i3 CPU 3110M @ 2.40GHz , 4GB DDR3 RAM , 500Gb SATA HDD ,15,6 LED Backlit display , HD4000 graphics , ако си заинтересиран пиши ми ке се договориме за цена
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom