Провокации во фан клубовите!

Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
179
Нема кога почнуваш. Ако видиш некој пост кој мислиш дека е навредлив за вас фановите на Баерн на фан клубот: пријави го
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Кога како почнувам?
од први, 10 иљади плата.Сеа знаеме не се исплати ама јбг тоа е боље ишта него ништа.....


Поради тоа протестирам давам отказ

зезам... тешко летово дека ке имам време за нет, така да местото за Реал Мадрид нека го земе некој друг.
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Ај димитар или фантом нека исчистат постовите од ФК Беласица на 1988,мислам дека не заслужуваат таму место.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom