Провокации во фан клубовите!

Член од
14 август 2006
Мислења
42.092
Поени од реакции
74.682
Не сте ставиле одговорен кај Фан Клуб: Подмочани, може да се појават непријавени провокации од непријателите на клубот.
 
А

Ајсшутер

Гостин
И во социјални групи има провокации Анти-Милан отвориле,ама знам дека е ова само за Фан клуб
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
179
ЃаволРулз Средено.

Aјсшутер темата е за Фан Клуб во фудбал

За групите не важат истите правила
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Првин извинување зошто не си ја сработив мојата работа, иако сум одреден за тоа, жалам народе не бев онлајн :(

Е сега за ова подолу:

Не сте ставиле одговорен кај Фан Клуб: Подмочани, може да се појават непријавени провокации од непријателите на клубот.
1307.... ако ова ти било шега или ако мислиш дека некој од Грнчари или Асамати ќе напасти во Подмочани со среќа нека му е, а ако ти било да се пошегуваш со фан клубот и со името на селото да знаеш дека не си многу вицкаст, енивеј повели во Подмочани :)
:pipi: Фан клуб what? :)
Фан клуб фром мај вилиџ де :pipi:
 

Nikolic

Џентлмен
Член од
8 април 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
68
Ај ако можете разлистете ги последните 3-4 страни од Хрватска фан клубот.фала
 

bavarec_oh

FCB Support
Член од
8 ноември 2007
Мислења
188
Поени од реакции
1
Фан Клуб: Манчестер Јунајтед Apokalipto
Фан Клуб: Арсенал LoGiX
Фан Клуб: Челзи Fantom_oh
Фан Клуб: Ливерпул Ливерпул фан

Фан Клуб: Милан Milanez`
Фан Клуб: Интер Димитар
Фан Клуб: Јувентус KikoMC
Фан Клуб: Лацио Crashoveride
Фан Клуб: Рома

Фан Клуб: Реал Мадрид armin06
Фан Клуб: Барселона Ddime

Фан Клуб: Баерн Минхен

Фан Клуб: Вардар
Фан Клуб: Беласица EnergieNo.1
Фан Клуб: Пелистер ЈОЕ
Фан Клуб: Тетекс
Фан Клуб: Работнички Dimitrijevski i

Фан Клуб: Партизан
Фан Клуб: Црвена Звезда Fantom_oh
Ова значи дека нема модератори за Рома, Баерн и Паризан??!??

Ако сакате можам да се активирам кај Баерн;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom