Проблеми со должината на пенисот :(

Статус
Затворена за нови мислења.

AnGeL.BoY

г-дин Дијамант Сваровски
Член од
7 септември 2010
Мислења
55
Поени од реакции
14
Епа еве тогаш и јас ќе бидам 100‘% сериозен и ќе одам од тоа дека ти (не дај боже) озбилно збориш целово време:

Ти ако со брат ти и со братучедите си ги мерите или сте си ги виделе или дискутирале на ваква тема (колкави ви се), ондак сите сте болни и сте за на психијатар... Толку од мене. Поздрав

А да и, ако оваа тема е само за луѓе со задоволително присуство на интелигенција ондак незнам што бараш ти тука, ако ти со брат ти и братучедите си ги гледате и споредувате куроите ондак очигледно немаш НИКАКВО присуство на интелигенција и ти и сите у фамилијата не сте баш најбистри и најцивилизирани...
Едно е факт, дека само моето количество на интелигенција дури ни на сон неможеш да го поседуваш. Второ, кој фактор си ти да ја оспоруваш нашата цивилизираност, кога само што ќе отвореш уста се препознава каков “сељак“ си. И трето, имам правило, да не се обраќам на луѓето, кои што не знаат ниту еден збор правилно да напишат. Така да, прво научи се правилно да зборуваш, па после излези пред мене, оспорувај ме и полемизирај ме!!

П.С. Немој уште еднаш да си ме цитирал и читал!! Срдечни поздрави “брат“...
 

Bibo

Модератор
Член од
9 април 2006
Мислења
4.106
Поени од реакции
3.952
Едно е факт, дека само моето количество на интелигенција дури ни на сон неможеш да го поседуваш. Второ, кој фактор си ти да ја оспоруваш нашата цивилизираност, кога само што ќе отвореш уста се препознава каков “сељак“ си. И трето, имам правило, да не се обраќам на луѓето, кои што не знаат ниту еден збор правилно да напишат. Така да, прво научи се правилно да зборуваш, па после излези пред мене, оспорувај ме и полемизирај ме!!

П.С. Немој уште еднаш да си ме цитирал и читал!! Срдечни поздрави “брат“...
Браво на аргументиве, секоја чест, сега вака кога ги објасни работите сите не убеди - во право си, нема ништо лошо или чудно во тоа што си ги мерел и споредувал куровите на брат ти и братучедите, ти си паметниот и цивилизираниот тука (бидејќи самиот така сметаш) така да штом ти си праел такви ствари ондак мора да е такво нешто во ред и проблемот да е до нас што сме толку прости доколку нас тоа не ни изгледа нормално или цивилизирано...
 

AnGeL.BoY

г-дин Дијамант Сваровски
Член од
7 септември 2010
Мислења
55
Поени од реакции
14
Браво на аргументиве, секоја чест, сега вака кога ги објасни работите сите не убеди - во право си, нема ништо лошо или чудно во тоа што си ги мерел и споредувал куровите на брат ти и братучедите, ти си паметниот и цивилизираниот тука (бидејќи самиот така сметаш) така да штом ти си праел такви ствари ондак мора да е такво нешто во ред и проблемот да е до нас што сме толку прости доколку нас тоа не ни изгледа нормално или цивилизирано...
Зборувај си во твое име и не користи множина, оти ти си единствениот “сељак“ овде, како што те опишав и погоре! И УШТЕ ЕДНАШ ЌЕ ТИ РЕЧАМ- НЕМОЈ ПОВЕЌЕ ДА МЕ ЦИТИРАШ!!! Небитен си!!!
 

Hiperaktiv

Султан :P
Член од
16 февруари 2012
Мислења
1.590
Поени од реакции
923
Абе луѓе се испоубивте....дајте нека престане оваа војна шо врска има интелегенцијата со должината.Ајде да не бидеме оффтопик....темата е значи проблеми со должината на пенисот а не проблеми со големината на интелегенцијата.
 

Bibo

Модератор
Член од
9 април 2006
Мислења
4.106
Поени од реакции
3.952
Абе луѓе се испоубивте....дајте нека престане оваа војна шо врска има интелегенцијата со должината.Ајде да не бидеме оффтопик....темата е значи проблеми со должината на пенисот а не проблеми со големината на интелегенцијата.
Коментирав дека проблемов му е фејк оти не верував дека некој сериозно збори дека си го споредувал со на брат му/братучедите... И кога кажа дека озбилно праел такво нешто, сакав да му објаснам дека такво нешто не е нормално и крајно одвратно, ама очигледно он не е способен да го сфати и прифати тоа и не гледа ништо лошо/чудно во тоа што направил...

Зборувај си во твое име и не користи множина, оти ти си единствениот “сељак“ овде, како што те опишав и погоре! И УШТЕ ЕДНАШ ЌЕ ТИ РЕЧАМ- НЕМОЈ ПОВЕЌЕ ДА МЕ ЦИТИРАШ!!! Небитен си!!!
Доколку не примети, тројца се сложуваа со моето мислење така да множина сме што мислиме така а не сам, и не замарај со „не ме цитирај“, ако имаш некој конкретен аргумент да кажеш (на тоа што ми реплицираш) тогаш кажи, ако не тогаш не замарај со такви изјави, не си ти тука никој да кажуваш кој смее да ти ги цитира натписите, јас барем ти одговарам со конкретни одговори на тоа што си ми искоментирал, за разлика од тебе што твоите одговори се само „ти си глуп, ти си сељак, не замарај“. Толку од мене, прај што сакаш, јас само сакав да ти кажам дека ако озбилно си им ги гледал и анализирал на брат ти и братучедите ондак си за лечење, па ти сеа ако сакаш да прифатиш совети слушај, ако не твој проблем си е, битно ти кажувам такво нешто не е нормално во никој случај, и други се сложија со моето мислење па прај што сакаш, твој проблем си е...
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.792
Поени од реакции
21.204
јас напишав нешто со должината ама ми го забришаја постот.
така да за да не јадам бан, мудро ке си молчам.
инаку тешете се дека нема врска.
исто е 10 цм и 20 цм. ако беше така сите гуми од колите ке беа како на велосипед.
и ако земиме така и цицките кај женските немаат некоја врска со ништо ама ако дојди да одбираш некоја секогаш ке ја одбериш таа со поголеми цицки. незнам зошто, можеби гени , можеби еволуција, можеби нешто друго ама е така. и самите женски си завидуваат на цицките на некоја друга не пак машките. затоа има силикони. ако не било битно и ако нема врска зошто воошто би ги ставале.
е исто е и за машките и за неговата гордост.
п.с од каде пак ова машкост гордост ако не е е битно.
битно е битно и тоа како, да не се лажиме сега. а и да не е битно некој сантим плус не шкоди, а тоа што не шкоди значи дека користи!
 
S

Stef Bachatero

Гостин
јас напишав нешто со должината ама ми го забришаја постот.
така да за да не јадам бан, мудро ке си молчам.
инаку тешете се дека нема врска.
исто е 10 цм и 20 цм. ако беше така сите гуми од колите ке беа како на велосипед.
и ако земиме така и цицките кај женските немаат некоја врска со ништо ама ако дојди да одбираш некоја секогаш ке ја одбериш таа со поголеми цицки. незнам зошто, можеби гени , можеби еволуција, можеби нешто друго ама е така. и самите женски си завидуваат на цицките на некоја друга не пак машките. затоа има силикони. ако не било битно и ако нема врска зошто воошто би ги ставале.
е исто е и за машките и за неговата гордост.
п.с од каде пак ова машкост гордост ако не е е битно.
битно е битно и тоа како, да не се лажиме сега. а и да не е битно некој сантим плус не шкоди, а тоа што не шкоди значи дека користи!
Секоја девојка не е иста.Неможеш да генерализираш.Мене ме привлекуваат полни усни на женска и прекрасна насмевка,а најглавно е да не е пушач.Секоја девојка не е иста,секоја си бара нешто посебно.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.792
Поени од реакции
21.204
Секоја девојка не е иста.Неможеш да генерализираш.Мене ме привлекуваат полни усни на женска и прекрасна насмевка,а најглавно е да не е пушач.Секоја девојка не е иста,секоја си бара нешто посебно.
добро за тебе знаеме дека си посебен. зборам за обичните смртници.
 
Член од
11 декември 2009
Мислења
292
Поени од реакции
103
јас напишав нешто со должината ама ми го забришаја постот.
така да за да не јадам бан, мудро ке си молчам.
инаку тешете се дека нема врска.
исто е 10 цм и 20 цм. ако беше така сите гуми од колите ке беа како на велосипед.
и ако земиме така и цицките кај женските немаат некоја врска со ништо ама ако дојди да одбираш некоја секогаш ке ја одбериш таа со поголеми цицки. незнам зошто, можеби гени , можеби еволуција, можеби нешто друго ама е така. и самите женски си завидуваат на цицките на некоја друга не пак машките. затоа има силикони. ако не било битно и ако нема врска зошто воошто би ги ставале.
е исто е и за машките и за неговата гордост.
п.с од каде пак ова машкост гордост ако не е е битно.
битно е битно и тоа како, да не се лажиме сега. а и да не е битно некој сантим плус не шкоди, а тоа што не шкоди значи дека користи!
Тоа дека големината не е битна и дека имало девојки што сакале и мали куриња тоа го измислиле тие машки со мали куриња за да си се тешат и да си ги лечат комплексите... На НИЕДНА девојка нема да и се слоши ко ке и го извадиш бабачко и која и да е ке збесне кога ке го види ке се изгуби целата... А вие што го тврдите спротивното... Само продолжете да си се тешите,ама и сами знаете како е и што е...
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.792
Поени од реакции
21.204
Па секој е приказна за себе.Ако сакаш отвори и слушај,ако не затворија и не ја гледај.
е добро сакаш да кажиш дека нема врска дали е 5 цм или 25цм ??
ако мислиш на оплодување ајде ке речиме дека и ке ја оплодиш.
правиме муабет за друго тука.
можеби и има некоја која сака малечко куре, не велам не.
има машки кои сакаат минијатурни цициња, даска што би рекле.
ама повеќето сакаат да има нешто да се фати или да се прими.
ако ти имаш други информации слободно образложи.
 
K

kalimer0

Гостин
А да пробаш со вежбите за издолжување на пенисот? Инаку не ти е на одмет и да ослабиш некој килограм чисто од здравствени причини.
Еве една техника за издолжување само да напоменам има и други побарај ги на гугл.

П.С не очекувај +5цм туку еден до два цм и постепено а не преку ноќ. Со тие сантим-два ќе бидеш онака во златната средина и ич да не те боли мада и сега не треба да се грижиш. :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom