Приклучете се на Кајгана радио - Е, неее...! [Сезона 2013/2014]

Дискусија во форумот 'Кајгана радио - Е, неее...!' започната од Acid, 17 февруари 2013.

 1. Samurai Jack

  Samurai Jack Penspinner

  Член од:
  15 април 2012
  Мислења:
  3.602
  Допаѓања:
  8.651
  Уште да може да се направи chat room на кајганава би било одлично, ќе има далги. Шо викате возможно е? :)
   
  На Мезнаеш му/ѝ се допаѓа ова.
 2. kalimer0

  kalimer0 Гостин

  Наместо да излегуваш во некое кафуле едноставно логирај се на форумов :D(y)
   
  На Naked Gun, NelTu и Samurai Jack им се допаѓа ова.
 3. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.545
  Допаѓања:
  26.043
  Не мислиш дека си оф-топик со муабетов? :)
   
  На VardarVoSrceto, Ilumious и Samurai Jack им се допаѓа ова.
 4. Doc Holliday

  Doc Holliday Модератор

  Член од:
  5 ноември 2010
  Мислења:
  5.042
  Допаѓања:
  3.938
  *фрла вода накај монитор*
  Ајде,со лес нека е :)
   
  На Morgan Freeman, Mary Poppins, RocknRolaa и уште 4 други им се допаѓа ова.
 5. Bidikov

  Bidikov Server guru

  Член од:
  25 јануари 2005
  Мислења:
  2.664
  Допаѓања:
  499
  Леле Африка ... ќе посегнам по пиштолот ...
   
  На BloodyJesus, КвикСилвер, bebush и уште 2 други им се допаѓа ова.
 6. tinkerbelll

  tinkerbelll Гостин

  супер е бре, одлично (y)
   
  На Naked Gun му/ѝ се допаѓа ова.
 7. КвикСилвер

  КвикСилвер Модератор

  Член од:
  28 март 2010
  Мислења:
  4.422
  Допаѓања:
  5.439
  Paradise :place:

  Вчера ми ја обележа ноќта песнава. Кој и да пушта музика, има една кригла од мене. <3
   
  На Кико Д. и bebush им се допаѓа ова.
 8. Кико Д.

  Кико Д. ULTRAS - way of life

  Член од:
  26 јануари 2010
  Мислења:
  10.841
  Допаѓања:
  8.465
  Јас не пушам, ама добро би ми дошла една кригла.....од тебе :)
   
 9. Doc Holliday

  Doc Holliday Модератор

  Член од:
  5 ноември 2010
  Мислења:
  5.042
  Допаѓања:
  3.938
  Тоооо Трифт Шоп.Прекрасни сте :love:
   
  На bebush му/ѝ се допаѓа ова.
 10. bebush

  bebush Portable Heater

  Член од:
  4 септември 2007
  Мислења:
  4.470
  Допаѓања:
  5.166
  Сака да ме полуди, силувај го рипит копчето жити мене Ејсиде:icon_lol:
   
 11. КвикСилвер

  КвикСилвер Модератор

  Член од:
  28 март 2010
  Мислења:
  4.422
  Допаѓања:
  5.439
  Пуштете малце и нешто ретро, од 60тите, Jailhouse Rock...
   
  На Мезнаеш и Naked Gun им се допаѓа ова.
 12. Nessa Alcarin

  Nessa Alcarin Гостин

  Кој се условите за реклами? И дали сакате да има реклами? Ајде пп па ќе видеме што како.
   
 13. Doc Holliday

  Doc Holliday Модератор

  Член од:
  5 ноември 2010
  Мислења:
  5.042
  Допаѓања:
  3.938
  Два дена по ред ми е на рипит,заедно со Make it Bun Dem(препорака и нејзе да ја ставите на листа) :D
   
  На bebush му/ѝ се допаѓа ова.
 14. ^^GoRiLLaZ^^

  ^^GoRiLLaZ^^ Happiness...?

  Член од:
  25 јануари 2007
  Мислења:
  3.833
  Допаѓања:
  4.779
  Честитки, да видиме до кога ќе ви трае мераков за пуштање музика :) Ако бидете добри, ќе ве пуштам и јас во интернет кафето :D
   
 15. c i t r o

  c i t r o

  Член од:
  20 септември 2008
  Мислења:
  11.426
  Допаѓања:
  7.678
  ДОБРО музиче последниов час...напривечер опнете нешто на хаус.
   

Сподели преку: