Приклучете се на Кајгана радио - Е, неее...! [Сезона 2013/2014]

Samurai Jack

Penspinner
Член од
15 април 2012
Мислења
3.602
Поени од реакции
8.652
Уште да може да се направи chat room на кајганава би било одлично, ќе има далги. Шо викате возможно е? :)
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
33.731
Поени од реакции
26.466
Уште да може да се направи chat room на кајганава би било одлично, ќе има далги. Шо викате возможно е? :)
Не мислиш дека си оф-топик со муабетов? :)
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
Кој се условите за реклами? И дали сакате да има реклами? Ајде пп па ќе видеме што како.
 

Doc Holliday

Модератор
Член од
5 ноември 2010
Мислења
5.044
Поени од реакции
3.939
Сака да ме полуди, силувај го рипит копчето жити мене Ејсиде:icon_lol:
Два дена по ред ми е на рипит,заедно со Make it Bun Dem(препорака и нејзе да ја ставите на листа) :D
 

^^GoRiLLaZ^^

Happiness...?
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.846
Поени од реакции
4.799
Честитки, да видиме до кога ќе ви трае мераков за пуштање музика :) Ако бидете добри, ќе ве пуштам и јас во интернет кафето :D
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
11.434
Поени од реакции
7.685
ДОБРО музиче последниов час...напривечер опнете нешто на хаус.
 
На врв Bottom