Приватни WoW сервери

Член од
21 април 2010
Мислења
16
Поени од реакции
0
Ako nekoj ima namera da pravi wow acc na orginalnata, mozhe slobodno da me iskontaktira na fb (william hines so troll slika) za da napravime recruit a friend. Shto toa znachi? Toa znachi deka dvajcata nie kje imame 300% pobrzo leveluvanje, shto znachi ke leveluvame 3x normal xp sto e ogromna razlika. Isto taka ke dobieme epic mount i pet i razni drugi privilegii. za poveke info za ova "recruit a friend" vi ostavam link : http://eu.battle.net/wow/en/services/recruit-a-friend/.. Mozhete da me addnete na msn (trezbezvez@hotmail.com) ili skype (sugarfree920) isto taka :) Blagodaram :)
 
Член од
7 јули 2011
Мислења
24
Поени од реакции
0
Ме интересира дали некој има нет од НеоТел и игра на Molten-WoW, да ми кажи дали има лаг или било какви проблеми со игра. Однапред фала!
 

pHiLLiPcHo

Шушљак
Член од
26 февруари 2009
Мислења
892
Поени од реакции
68
Луѓе игра некој катаклизам?Ја играм на Wowbeez,на 4.2.2 нон стоп Firelands раиди има.Многу јак сервер,многу е скриптан,да не речам ама скоро све работи.
 
Член од
17 април 2008
Мислења
393
Поени од реакции
41
Абе има некој сервер за Burning Crusade? Оти не ми се симнува 25 гб за ова катаклизмот у пм (40 ГБ ЛИМИТ) :S и да ми кажете колку гига ќе ми излезе да ја симнам барнинг крашејд
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
http://eternal-wow.com/

Ако има некој што игра на Remorse нека пише на Lulin, досега само еден македонец имам сретнато.
 
Член од
14 април 2006
Мислења
65
Поени од реакции
2
Игра некој на Warsong (Pvp molten) ?
ЈАС :D ..

Играв на Warsong едно 2-3 месеца, Disc 2.2k 2s Lakica и Boom 2k Kravatamo, во меѓувреме мултибоксав 5 Boomkin-a и после откажав... па се вратив после год на Sargeras, и за чудо имав на сите 5 акаунта по 600-700vp :) и направив од скоро секоја класа на Sarg, Dotz-lock, Lazeel-rdud-boom-fero, Lahica-sham, Lahig - rogue.(на некои имам 1.9k 2s) icc 10/11 ..
Horda
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.846
ЈАС :D ..

Играв на Warsong едно 2-3 месеца, Disc 2.2k 2s Lakica и Boom 2k Kravatamo, во меѓувреме мултибоксав 5 Boomkin-a и после откажав... па се вратив после год на Sargeras, и за чудо имав на сите 5 акаунта по 600-700vp :) и направив од скоро секоја класа на Sarg, Dotz-lock, Lazeel-rdud-boom-fero, Lahica-sham, Lahig - rogue.(на некои имам 1.9k 2s) icc 10/11 ..
Horda
немој вака таман се откажав ке ме навлечеш пак да ја упалам ке треба да ме бусташ (мала шала) :d
 
Член од
2 март 2012
Мислења
93
Поени од реакции
56
Има некој приватен пвп сервер на катаклизам. Како што беше vcn-wow.net ако сте играле. Некој со вендори каде што ги има скоро сите ајтеми и рокај си пвп. Колку да тепам досада xD
 

pHiLLiPcHo

Шушљак
Член од
26 февруари 2009
Мислења
892
Поени од реакции
68
Некој добар катаклизам сервер со 4.3 пач?
 
Член од
1 јуни 2012
Мислења
277
Поени од реакции
31
Ajmo nekoj na molten-wow cataclysm da praime dueli :)

warsong: warrior undead female name: ACILLINI
sargeras: warrior orc male name : SCARFANG

ili warsong ke testirame klasi? :vozbud:
 

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.544
Поени од реакции
5.855
molten wow на лич кинг играм моментално. 30 левел роуг
--- надополнето: 10 јули 2012 во 16:15 ---
Имам еден проблем... Кога ке пишам и пасс и се ми се блокира играта на Success! Чекам некое време и никако да ме стави. Може решение? Читав и на гугл, ама не разбирам многу. Ве молам што побрзо да ми помогнете
 

Kajgana Shop

На врв Bottom