Приватни WoW сервери

Член од
24 мај 2007
Мислења
78
Поени од реакции
7
Momentalno .....samo Warmane.....pa ako mu se igra na nekoj Wotlk ....serverite se sredeni od bagovi skriptirani ...:.+12000 igraci na server online
 
Член од
31 август 2012
Мислења
127
Поени од реакции
17
Дечки ај препорачајте некој добар приватен сервер, само да не е Warmane
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
11.575
Поени од реакции
27.217
Некако warmane не делуваат агилно на апдејти пуштање истанци бг и други работи, заглавени се на WOTLK додека други сервери и Legion ќе пуштат.
Еве луѓе од мојот гилд веќе идат на Firestorm серверот каде месецов треба да пуштат PTR за Legion.
 
Член од
28 март 2015
Мислења
5.428
Поени од реакции
11.336
Некако warmane не делуваат агилно на апдејти пуштање истанци бг и други работи, заглавени се на WOTLK додека други сервери и Legion ќе пуштат.
Еве луѓе од мојот гилд веќе идат на Firestorm серверот каде месецов треба да пуштат PTR за Legion.
Никогаш нема ни да ги сменат ВОТЛК. Најдобра експанзија е и знаат дека овдека секогаш ќе имаат играчи. Додека новиве експанзии како Легион ќе имаат 3-4 месеци луѓе па послем пак сите ќе се вратат на старите експанзии.
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
11.575
Поени од реакции
27.217
Никогаш нема ни да ги сменат ВОТЛК. Најдобра експанзија е и знаат дека овдека секогаш ќе имаат играчи. Додека новиве експанзии како Легион ќе имаат 3-4 месеци луѓе па послем пак сите ќе се вратат на старите експанзии.
Луѓето идат таму пошто овие не отвараат рејдови, данџони итн, додека на ЛК се им работи. Зошто некој би седел на Моп на пример ако овие не можат SoO да го скриптираат 2 години.
 

samunoske

unidentified specie
Член од
21 април 2007
Мислења
242
Поени од реакции
18
Никогаш нема ни да ги сменат ВОТЛК. Најдобра експанзија е и знаат дека овдека секогаш ќе имаат играчи. Додека новиве експанзии како Легион ќе имаат 3-4 месеци луѓе па послем пак сите ќе се вратат на старите експанзии.
ova ne ti drzi voda ama bas IC spored mene momentalno najdobra ekspanzija e legion ako ne veruvas fani kupi ja ili ke ti dadam na moj acc da poigras 1 nedela pa ke vidime dali ke sakas da se vratis na Woltk

http://eu.battle.net/wow/en/character/sylvanas/Makedonecot/simple
 
Член од
18 јуни 2017
Мислења
1
Поени од реакции
0
paa zdravo imam eden problem okolu mojot wow legion server,probav sve za da go otvoram portot da vlezat moite drugari no nekje nitu preku mojot ruter nitu programi probav i so hamachi ama e komplicirano no bezuspesno,nekoja solucija da mi kazete vase iskustvo sto ste uspeale da go otvorite portot i da igrate so vasite drugari na vasiot server sekoj odgovor dobro bi mi dosol fala poz.
 
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.745
Поени од реакции
778
A zosto igrate na vakvi shlajm serveri ?? 10 evra vi se mnogu za 30 dena ??? Toa vi se po 20 denari dnevno da zashtedite kje igrate kako lugje a ne ko izbeglici ! So toa shto ne igrate na originalot im se serite na trudot shto nekoi lugje denonokjno rabotele da sozdadat neshto vlozuvajki i vreme i intelekt . Ova shto igrate na vakvi piratski serveri e kriminal i jas da sum bi gi zabranil i bi postapuval so kazni !
 
Член од
15 јуни 2013
Мислења
1.658
Поени од реакции
2.474
Gamer District беше злато за Wotlk, ама копиљаците ги избришаа базите со податоци и од тогаш не стана на нозе
 

Kajgana Shop

На врв Bottom