Приватни WoW сервери

T

Tetro

Гостин
Molten i Neverendless ich ne vi se sigurni,znam zoshto...plus donorite se na neverendless so portokalovi itemi a na magic se ona sto mozis da go imas na magic ili ostvarlivo na pvp ili pve.
Molten не повеќе, глупо е, се чека многу, лагува упм

Neverendless играм се` помалку и помалку, имам 1 - 80 лвл paladin tank, 1 - 70 лвл death knight, 1 - 8 лвл priest (Auctioneer). играм 1-2 пати неделно по 2-3 саати максимум. у балкански гилд сум со преку 400 луѓе, и скоро секогаш имаат по некој рајд.

абе не се замарам многу со играва, онака ја играм у слободно време, за да ми мине досада.
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
И сега кој е подобар, кај има повеќе народ?
 

TheGamer

аут оф мај мајнд...
Член од
11 јуни 2009
Мислења
265
Поени од реакции
8
не се чека веќе на молтен..сите сервери се по 4500 играчи...и не лагира...
ама многу ме нервира шо има многу донори..не ми се игра пвп... ке ти дојде некој донор фул вратфул и ај да те видам тепај го..едвај 3к лава бурст го мавам а мене шо имам 1к+ ресиленс по 8к ме маваат (донорите)

бтв кој пач е на меџик?
 

SuicideMessiah

Советник
Член од
7 јули 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
281
Меџик е на 3.2.0 пач само како и да е верувај се исплаќа зошто еве и се скриптираа возилата и Винтерграсп и еден куп работи што ги има и во наредните пачови.

И сега кој е подобар, кај има повеќе народ?
Меџик е подобар според мене има многу народ реален ПВП против донори си можеш ако си брз на рака.
 

Schürrle

can't be touched
Член од
19 ноември 2008
Мислења
3.028
Поени од реакции
2.087
dajte mi strana od magic .. :D za da se regg.. :D
 

SuicideMessiah

Советник
Член од
7 јули 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
281
И плус за малку ќе заборавев Меџик е прв приватен со скоро сите босови со фул ретаил дроп како и ретаил моде скриптирани од приватните сервери.
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Абе не е лајно некако магиц њоњ, шо е ова лагират како будало и многу време е офлајн. Дај кажте некој подобар
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
309
Абе не е лајно некако магиц њоњ, шо е ова лагират како будало и многу време е офлајн. Дај кажте некој подобар
Што не чини на Меџиик? Дојди брате, нема да се покаеш :)
 

BloodyTampon

Works in deep&dark places
Член од
8 август 2009
Мислења
798
Поени од реакции
60
Игра уште некој на молтен? Ако може некој листа нека ми прати од најдобрите оружја за DPS Death Knight, што ги има во Vote Shop-от.
 

SuicideMessiah

Советник
Член од
7 јули 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
281
Ceci kako si pishan na molten? Na Deathwing sum pishan Nikson orc warrior.
 
T

Tetro

Гостин
ставен е нов пач на neverendless, (3.3.3a) (3.3.3 11723)
ако некој најде торент, нека прати пп, :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom