Приватни WoW сервери

DaN-MaN

Warlock
Член од
1 февруари 2007
Мислења
491
Поени од реакции
3
Пред некое време го рекламирав Arena Addicts. Сега е апдејтуван и работи на 3.3.2 пач. До сега (скоро 4 години) не сум видел по фиксан и скриптан сервер од тој. Буквално секоја магија за секоја класа и раса работи како што работи на ритејл. Серверот работи на TrinitiCore2 (Најдобриот self-included script кор за приватен сервер, после TrinityZero кој е на ритејл серверите). Вреди да се проба :D

ArenaAddicts - Home
ArenaAddicts Account Creation page - регистрација

поздрав

ps. Видеa ТУКА

pps. Пвп сервер е :D Значи... Треба скилл! ;)
 

dIRty S@nCheZ

Курајбер
Член од
15 април 2010
Мислења
23
Поени од реакции
2
Ја играв на WoWScape едно време напраив 2-3 карактери најимба ми беше роугот фул Т6 со Ворглевс најинтересо ми беше со него,исто имав има Шаман дпс со фул опрема ама кога ја ставија Lich King ме мрзеше да ја инсталирам и да ги барам пачовите па престанав да играм.Ако некој игра уште на Scape ако сака да му го дадам акаунтот нека пише ПП
 
T

Tetro

Гостин
Ја играв на WoWScape едно време напраив 2-3 карактери најимба ми беше роугот фул Т6 со Ворглевс најинтересо ми беше со него,исто имав има Шаман дпс со фул опрема ама кога ја ставија Lich King ме мрзеше да ја инсталирам и да ги барам пачовите па престанав да играм.Ако некој игра уште на Scape ако сака да му го дадам акаунтот нека пише ПП
Scape е мртов, одамна :horse:
 

BloodyTampon

Works in deep&dark places
Член од
8 август 2009
Мислења
798
Поени од реакции
60
Ако игра некој хорда на Molten WoW на Neltharion нека пише.
Име Hoofenstein.
 
Член од
18 април 2010
Мислења
20
Поени од реакции
2
:helou: Имам 2.4.3 Европски ВОВ клиент, а сакам да играм WoTLK па ако можи некој да ми даде линкови и guide како да дојдам до 3.3.3 или било кој пач за пиратки сервер.:nesum:
 

DaN-MaN

Warlock
Член од
1 февруари 2007
Мислења
491
Поени од реакции
3
Пред некое време го рекламирав Arena Addicts. Сега е апдејтуван и работи на 3.3.2 пач. До сега (скоро 4 години) не сум видел по фиксан и скриптан сервер од тој. Буквално секоја магија за секоја класа и раса работи како што работи на ритејл. Серверот работи на TrinitiCore2 (Најдобриот self-included script кор за приватен сервер, после TrinityZero кој е на ритејл серверите). Вреди да се проба :D

ArenaAddicts - Home
ArenaAddicts Account Creation page - регистрација

поздрав

ps. Видеa ТУКА

pps. Пвп сервер е :D Значи... Треба скилл! ;)
Апдејтиран е на 3.3.3а сега (latest).
 
Член од
8 јануари 2010
Мислења
52
Поени од реакции
1
Знае некој шо се дешава со magicwow? Цел ден не може да се логирам и страната им е падната...
 

SuicideMessiah

Советник
Член од
7 јули 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
281
Знае некој шо се дешава со magicwow? Цел ден не може да се логирам и страната им е падната...
Колку што се информирав Марсело работел на логин серверот и се чекало некој упдејт.
 
Член од
8 јануари 2010
Мислења
52
Поени од реакции
1
Колку што се информирав Марсело работел на логин серверот и се чекало некој упдејт.
ЦЦЦ срање еј, баш сега ли најдоа преку викенд таман кога се има малце повеќе време за играње :S
 

SuicideMessiah

Советник
Член од
7 јули 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
281
Abysswalker- Blood elf paladin
Doombringerr- Undead warlock
Кажи ми ако сакаш да ти даам поклон вориор орка.Фул е нареден фул дедли е и има 2 секири од Ходир Хард Моде со армор пенетратион и исто има солиден дмџ во ПвЕ рајдови.Ринток е името а во арена има солиден дмџ ако имаш добар хилер.Или ако несакаш ти нека ми пиши друг приватна порака на форумов па ќе му дадам инфо зш имам 3 други карактери ворлок рогуе и паладин па овај мислев за копач да го прам ама ништо ме фати мрза последно време да копам па го давам на кој сака.Поз
 
Член од
21 април 2010
Мислења
100
Поени од реакции
33
абе коа идам на Battle.net ми вика нешто дека не ми е валиден серискиот број :mad: и неможам да играм на интернет :(
 

samunoske

unidentified specie
Член од
21 април 2007
Мислења
242
Поени од реакции
18
Spermik добар е нон - стоп има 1000+ играчи нема лаг и скоро да нема багови. кој сака нека дојде че се тепамо :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom