Приватни WoW сервери

Член од
14 декември 2008
Мислења
288
Поени од реакции
9
А така ли,па супер брат,тогаш ке дојдам коа ке бидат на 3,2,2 и ке пуцаме заедно.:vozbud:
Епа денеска се апгрејдува на 3.3.2 и ќе го додадат и Arena season 8. Мислам дека кај 12 ќе апгрејдуваат или така нешто ама можи и да е напраено пошо незнам нивно време како е.
 

DarkLord

Невиден малер
Член од
27 јануари 2007
Мислења
941
Поени од реакции
247
Epa super,sabajle se ukluciv onaka da vidam so ima, i sekogash ima mnogu luge.Tolku li e poln serverov?
 
Член од
14 декември 2008
Мислења
288
Поени од реакции
9
Epa super,sabajle se ukluciv onaka da vidam so ima, i sekogash ima mnogu luge.Tolku li e poln serverov?
Eпа докај 2 сато можиш да влезиш одма ама после ќе треба да чекаш пошо е скроз полн. Е сега ако имаш срејќа можи ќе чекаш помалку. Ама ја ти препорачува да се логираш посабајле и ако не играш тогаш остај го логиран акаунтот, или пак логирај се 1 сат пред да почниш да играш.
 

DarkLord

Невиден малер
Член од
27 јануари 2007
Мислења
941
Поени од реакции
247
Za cekanje ne mi e problem ke cekam:) Samo neka ima serverot luge i da nema mn lag:)
 
Член од
2 март 2010
Мислења
4
Поени од реакции
0
4к лимит... барем 8к да имат ...
 

DarkLord

Невиден малер
Член од
27 јануари 2007
Мислења
941
Поени од реакции
247
Што се дешава сеа бе,пуштија гласање да работи и сеа неможеш да влезеш на серверов плач
На молтен.
 

punkbooster

Black Rose Dying
Член од
10 декември 2009
Мислења
845
Поени од реакции
29
Како да направам сервер за WoW на 3,3,2 најновиот пач помош?
 
Член од
14 декември 2008
Мислења
288
Поени од реакции
9
Што се дешава сеа бе,пуштија гласање да работи и сеа неможеш да влезеш на серверов плач
На молтен.
Незнам зошто ја можам да влезам. Пробај realmlist пак напрај го.
 
Член од
21 јуни 2007
Мислења
71
Поени од реакции
2
WoWLegacy.net исто така добар сервер.
Играм на PVP реалмот. Има многу срби македонци и бугари,

И еве пред 1 саат скриншат...малце демолирање им дадаов :)

Иначе ова е Warsong Gulch battleground и то. Hetshot e македонец :) Главен на Legacy гилдот заедно со мене :)..
 
T

Tetro

Гостин
на molten не можам да се логирам, знае некој нешто?
реалмлистата е ОК, верзијата ОК, серверот ме одбива веќе недела и повеќе.
 
Член од
21 јуни 2007
Мислења
71
Поени од реакции
2
Што грешка ти дава? има нешто што ти кажува дека неможеш да влезеш? провери на страната или форумот дали прават некои промени...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom