Приватни WoW сервери

samunoske

unidentified specie
Член од
21 април 2007
Мислења
242
Поени од реакции
18

Ceci0

Captain
Член од
20 јануари 2011
Мислења
334
Поени од реакции
208

samunoske

unidentified specie
Член од
21 април 2007
Мислења
242
Поени од реакции
18
Абе ја имам јас играта и играм на ретаил. Ама немам пари секој месец да плаќам то е проблемот[/]
јас последниве 2 години не сум дал ни денар за гејмтајм башка и експанзијата ја зедов за голд
 

marinium

Even Cops Dial 911 -S.W.A.T !
Член од
5 мај 2013
Мислења
984
Поени од реакции
496
sto se desava so molten ?
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
18.671
Поени од реакции
15.659
Пак почнав денес на Warmane :D
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
18.671
Поени од реакции
15.659
заборајв да додам nick - DeviAngel и DeviAngela
 
Член од
1 февруари 2012
Мислења
3.670
Поени од реакции
4.203
Ако сака некој буквално free wow може да се проба на Nostalrius. Ако му се игра хардкор Vanilla :D Прејака оптимизација има серверот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom