Препораки за игри

The Gamer

Човекот шо гејма
Член од
18 февруари 2011
Мислења
109
Поени од реакции
25
Јок, Сириус Сем ја иам изиграно со другарче , друго нешо ти текиња ?
 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
87
прво ова

и следи епикнесот.


тројката па римејн праи на пс3 само а
 

Александар Wallace

Струмички
Член од
2 јануари 2008
Мислења
132
Поени од реакции
5
Ај да ми препорачате некоја игра со возење , али да биде реална, да можеш да возиш во градови, камера внатре да го гледаш воланот ... несакам во стил на NFS , BLUR ...фала однапред :)
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.046
Поени од реакции
3.301
Ај да ми препорачате некоја игра со возење , али да биде реална, да можеш да возиш во градови, камера внатре да го гледаш воланот ... несакам во стил на NFS , BLUR ...фала однапред :)
NFS Shift (различна е од другите NFS)
RaceDriver GRID
 

Александар Wallace

Струмички
Член од
2 јануари 2008
Мислења
132
Поени од реакции
5
NFS Shift (различна е од другите NFS)
RaceDriver GRID

Да да , али несакам да има трки некој ... во стил на некогашната Мидтаун , пример можеш free drivе да возиш ... у некој град, па да има пешаци , семафори , автомобили околу мене , добар гејмплеј , камера внатре ... да уживаш у вожњата ако ме сваќаш :) поздрав
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.046
Поени од реакции
3.301
Да да , али несакам да има трки некој ... во стил на некогашната Мидтаун , пример можеш free drivе да возиш ... у некој град, па да има пешаци , семафори , автомобили околу мене , добар гејмплеј , камера внатре ... да уживаш у вожњата ако ме сваќаш :) поздрав
Пробај некоја DRIVER и пробај ја CRASH TIME.

Тие се најблиску до тоа што го бараш, а баш тоа што го бараш, нема.
 

Александар Wallace

Струмички
Член од
2 јануари 2008
Мислења
132
Поени од реакции
5
Пробај некоја DRIVER и пробај ја CRASH TIME.

Тие се најблиску до тоа што го бараш, а баш тоа што го бараш, нема.Две игри ти стаив погледни ги видеата ако сакаш , и чекам да видам што мислење ке добијам :) Поздрав
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.015
Поени од реакции
7.578
Дајте некоја стратегија за да потепам време. :smir:
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.118
Поени од реакции
1.868
Rise of Nation,Age of Empires 1,2 и 3,сите Total War и сл.
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.015
Поени од реакции
7.578
На врв Bottom