Предлози и свое видување на актуелните фотки на натпреварот!

Член од
16 декември 2012
Мислења
2.710
Поени од реакции
6.855
Технички задоволува критериуми, не пишува чии нозе треба туку само да се женски, ја мојте не можам пошто не се женски, мојта ме одби да и ги сликам пошто тетоважите и биле многу препознатливи, фотката е моја....


Плус е добра реклама за кајгана... додека работите ги листате содржините.... има широк опус понудата....

:coffee:
Држи место! Не се крши со ниедно правило. Башка, има уметнички штих. Те тера сликата на размислуење
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
а не кажуваш дека уште пред недела дена ми ги прати до дм а???? не знам зошто се срамиш


п.с. сликата не ти се прифаќа!
Автоматски споено мислење:


донт бери гајле, ќе ја снема
Не си фер во две работи..

1. Технички сум во темата... не смееш да ја одбиеш....

2. Не смееш да кажеш дека си ми ги видела ноџињата, како кога ти кажа дека треба да се депилираш, јас преќутев.. иако знаев... и видов... дека си свежо издепилирана...
 

Natan 3.0

Bitch Божји
Член од
17 февруари 2019
Мислења
1.598
Поени од реакции
5.064
Можно е ... нема да ми е прв пат...

И дајте ноџиња, не туку спамајте на темата....
Пфф, се јави главниот спамер. Ќе клајме ноџиња, ама шо прајме после ако победникот побара мушко издепилирано г'зе? Ќе се створи ваккум простор и сите јуначки ќе му ја киднете, претпоставувам, особено вие што најмногу сугестии дадовте за натпреваров. :)
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Пфф, се јави главниот спамер. Ќе клајме ноџиња, ама шо прајме после ако победникот побара мушко издепилирано г'зе? Ќе се створи ваккум простор и сите јуначки ќе му ја киднете, претпоставувам, особено вие што најмногу сугестии дадовте за натпреваров. :)
Што ќе ви е гзе?
Од увек ми било мистерија тоа....
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Пфф, се јави главниот спамер. Ќе клајме ноџиња, ама шо прајме после ако победникот побара мушко издепилирано г'зе? Ќе се створи ваккум простор и сите јуначки ќе му ја киднете, претпоставувам, особено вие што најмногу сугестии дадовте за натпреваров. :)
Зашто депилирано? Ацид ви даде многу слобода.... а ти одма фашизам човече.... шо имаш против влакнести газиња?
 

Natan 3.0

Bitch Божји
Член од
17 февруари 2019
Мислења
1.598
Поени од реакции
5.064
Зашто депилирано? Ацид ви даде многу слобода.... а ти одма фашизам човече.... шо имаш против влакнести газиња?
Ништо, добри се од нив да се сплете некое џемперче. Издепилирани се ипак поестетски на око, да л'сне од убаиње таа компактна, цврста машка форма, у античката уметност многу третирана, а денес неправедно подзаборавена. Пошто темава е уметничка пред сè. Овие дискусии ипак треба да идат у темата „Предлози околу фото-натпреварите...
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Ништо, добри се од нив да се сплете некое џемперче. Издепилирани се ипак поестетски на око, да л'сне од убаиње таа компактна, цврста машка форма, у антиката многу третирана, а денес неправедно подзаборавена. Овие дискусии ипак треба да идат у темата „Предлози околу фото-натпреварите...
Kocka ne se slaga so tebe, ona bash poshtue vlaknesto...

Nego u pravu si, predlagaj tamu u drugata tema a ovde daj nodzinjata....

:coffee:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom