Предлози и свое видување на актуелните фотки на натпреварот!

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
to se u bivsoj ju zvalo volis da zezas a kat te zezu cmizdris
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
@BenDover! Сакам да ги гледам твоите ноџиња на форумов секој ден :love:
А драма е тоа што ме одржува во живот (мислиш интересно е после секое пецкање да ти стигнуваат по 6-7 плачки по пораки?)
Значи тебе ти се фетиш многу влакнести ноџиња... ко моите.... сега е јасно зашто не си депилирана....

Епа лесно се решава твојата ситуација... намести утре да победи Ацид... па да ги пласирам овде мојте вери секси хери д мисинг линк ноџиња.... а тие шо ти плачат..... ја би ги откачувал брзо.. ќе имаш повеќе време... за мојте ноџиња... :love:

:coffee:
 

TrendS

Work Smart, Not Hard
Член од
14 декември 2018
Мислења
4.405
Поени од реакции
29.797
Друштво дајте да се опуштиме и да сликаме почесто. И онака сме доволно загадени од ситуацијата со вирусов и карантинов. Оваа тема, мислам натпревариве нека ни бидат еден релакс, а не тензија. :)
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
predlog sekoj dva dena fotki moze???
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.169
Поени од реакции
34.281
Ок бе, одиме со типот на гласање на @коцка, да видиме како ќе оди :P
Секако ќе треба нејзините ноџиња да ги оценуваме :))
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
koj saka da ucestvuva ke najde nacin ,eve vi nekoja mala pomos po ona navedenata sigurno ste bile i imate fotki od plaza stavete gi ete istorijat za mojata fotka toa se kvalitetni noze na tancerka vo spanija koja voopsto ne se zamarase da ja slikame duri se gordeese
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
na ovoj predlog vo prva raka se mislev i jas no prvo da prashame dali moze noze da slikame od televizija ili google na monitor sepak toa e gotova slika vrshime preslikuvanje so mali izmeni crno bela ili smek
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Технички задоволува критериуми, не пишува чии нозе треба туку само да се женски, ја мојте не можам пошто не се женски, мојта ме одби да и ги сликам пошто тетоважите и биле многу препознатливи, фотката е моја....


Плус е добра реклама за кајгана... додека работите ги листате содржините.... има широк опус понудата....

:coffee:
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
... Во духот на еднаквоста на половите, предлагам кој и да победи следната тема да биде Машки Нозе, како една мала победа на феминизмот барем на форумот, и со тоа да одадеме почит и признание за трудот на нашите пријателки @Agda Beata , @Natan 3.0 , @Darling ти нејм а фју...

Плус само така @коцка ќе може да ги има.. оваај.... гледа мојте влакнести ноџиња....

:coffee:
 

Natan 3.0

Bitch Божји
Член од
17 февруари 2019
Мислења
1.598
Поени од реакции
5.064
... Во духот на еднаквоста на половите, предлагам кој и да победи следната тема да биде Машки Нозе, како една мала победа на феминизмот барем на форумот, и со тоа да одадеме почит и признание за трудот на нашите пријателки @Agda Beata , @Natan 3.0 , @Darling ти нејм а фју...

Плус само така @коцка ќе може да ги има.. оваај.... гледа мојте влакнести ноџиња....

:coffee:
Таман да ставам фотка од свое тазе гланцнато ноџе, ти си ја обезвреднил темава со порки. Батали.
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.047
Поени од реакции
13.539
... Во духот на еднаквоста на половите, предлагам кој и да победи следната тема да биде Машки Нозе, како една мала победа на феминизмот барем на форумот, и со тоа да одадеме почит и признание за трудот на нашите пријателки @Agda Beata , @Natan 3.0 , @Darling ти нејм а фју...

Плус само така @коцка ќе може да ги има.. оваај.... гледа мојте влакнести ноџиња....

:coffee:
а не кажуваш дека уште пред недела дена ми ги прати до дм а???? не знам зошто се срамиш


п.с. сликата не ти се прифаќа!
Автоматски споено мислење:

Таман да ставам фотка од свое тазе гланцнато ноџе, ти си ја обезвреднил темава со порки. Батали.
донт бери гајле, ќе ја снема
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
moze moze za polova ednakvos prifakam sekakov predizvik vazno ucestvuvam ako sakate jas uste odma komparativno ke gi stavam i moite noze pored slikata na zenski za ednakvos megu polovite za peace :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom