Предлози и свое видување на актуелните фотки на натпреварот!

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.512
Поени од реакции
3.699
b.t.w ako mislis da digash prashina da site se zakashlame i pravish drami odi vo teatar :tapp::pos:
 
Член од
19 февруари 2010
Мислења
447
Поени од реакции
1.053
Уште некој од тие што сликаат непознати под фустани и миничи со мобилен да прикачи слика и ќе се комплетира впечатокот. Која манијачка тема ццц...
не е непозната ...може да ми завидуваш, но јас добро jа познавам :rolleyes:
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.512
Поени од реакции
3.699
@BenDover kazi nasoj cenoj javnosti sto e fejk vo mojata fotka osven tvojata ljubomora ajde isplukaj se, ignoriranje ne prifakam taa tancerka i sega e gorda sto nejzinata fotka se vrti ovde da ti dadam vac ap od nea od bahia filiz ???da se cues ke ti prati podobra
 
Последно уредено:

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
4.788
Поени од реакции
8.418
Дечки полека! Јас гледам две фотки пријавени и сега за сега имам една во дм, анонимен натпреварувач
Автоматски споено мислење:

... до кога е поставувањето на фотка?
Не е до недела, има време. До четврток би требало да е
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
813
Поени од реакции
2.014
Дечки полека! Јас гледам две фотки пријавени и сега за сега имам една во дм, анонимен натпреварувач
Сериозно моето дело Црн Квадрат На Позадина По Вкус На Берик.... омажот на Маљевичевиот Црн Квадрат на Бела Позадина... ти ќе го одбиеш?

Еден ден ќе биде изложено ова дело... исто ко Маљевич....
99c4e62f2fc742495e90025df5ce161b.jpg


....а ти нема да бидеш поканета... бидејќи е готово меѓу нас!

:свиркам: :coffee:
 
Член од
16 декември 2012
Мислења
1.872
Поени од реакции
2.257
Сериозно моето дело Црн Квадрат На Позадина По Вкус На Берик.... омажот на Маљевичевиот Црн Квадрат на Бела Позадина... ти ќе го одбиеш?

Еден ден ќе биде изложено ова дело... исто ко Маљевич....
Прегледај го приврзокот 246960


....а ти нема да бидеш поканета... бидејќи е готово меѓу нас!

:свиркам: :coffee:
Твоето - одбиеното беше побоље!
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.512
Поени од реакции
3.699
tebe samo redovno sluzenje vojska bi ti go doderal umot i site stresovi sto gi pominala s.p g 3560 vo sluzenje na 96-ta
 

Natan 3.0

Bitch Божји
Член од
17 февруари 2019
Мислења
1.572
Поени од реакции
5.004
Сериозно моето дело Црн Квадрат На Позадина По Вкус На Берик.... омажот на Маљевичевиот Црн Квадрат на Бела Позадина... ти ќе го одбиеш?

Еден ден ќе биде изложено ова дело... исто ко Маљевич....
Прегледај го приврзокот 246960


....а ти нема да бидеш поканета... бидејќи е готово меѓу нас!

:свиркам: :coffee:
„Во бело, во бело, јас стојам покрај него, во бело, во бело, кријам солзи испод велот, во бело, во бело, срце црно жали за тебе...“. „Бел квадрат на бела основа“, исто Маљевич.

White_on_White_(Malevich,_1918).png
 
Член од
16 декември 2012
Мислења
1.872
Поени од реакции
2.257
@BenDover


Нека се изјаснат еве и другитесоу кјут дека мислиш дека е готово меѓу нас хе хе хе
Доколку се интервенира и видоизмени, зошто да не? Јас сум за делото на нашио Маљевич да ја види светлината на денот!
 
На врв Bottom