Предлог за филм со кратка рецензија

Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.652
Поени од реакции
5.331
Waist Deep...Филм, што ми остави добар впечаток..мислам дека вреди да се погледне!
 

Акаша

Hydra
Член од
28 мај 2006
Мислења
1.684
Поени од реакции
128
Тачно.
Друга одлична комедија е Forgetting Sarah Marshall. Една од комедиите кои никако не смеат да се пропуштат! Верувајте, ќе зажалите ако не го гледате филмов. :)
Леле колку мизерен филм, незнам како ви се допаднал,дали дека го фледав на камера снимка ама едвај го издржав :)
 

Falcao

rossonero per sempre
Член од
28 мај 2008
Мислења
1.986
Поени од реакции
561
Како мислиш умре од смеење?
Што имаше смешно во филмот? Јас ко го гледав пред некоја година на HBO, ама ич не се насмеав.:nesum:
Епа изгледа си го заборавил филмов. Снајперистот постојано го малтретираше овој во говорницата, го исмејуваше и си го ладеше со него. Го натера да и признае на жена му дека ја изневерил а го натера исто така да го зафркава и цајканот велејќи дека има мал к.р и слично....итн итн
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Леле колку мизерен филм, незнам како ви се допаднал,дали дека го фледав на камера снимка ама едвај го издржав :)
Ако преферираш Мистер Бин хумор, сигурно дека нема да ти се допадни.
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.370
Поени од реакции
25.099
Епа изгледа си го заборавил филмов. Снајперистот постојано го малтретираше овој во говорницата, го исмејуваше и си го ладеше со него. Го натера да и признае на жена му дека ја изневерил а го натера исто така да го зафркава и цајканот велејќи дека има мал к.р и слично....итн итн
Да, ама воглавно тематиката на филмот беше многу поцврста.
 
Член од
25 мај 2008
Мислења
40
Поени од реакции
37
Прво здраво на сите од мене како новопечен форумџија :wink: .До душа многу време ви ги читав постовите - и редно беше и јас да се регистрирам...

Он топик - Вчера го гледав Бетмен.И морам да кажам дека ми остави страшен впечаток.Моја препорака е да го гледате.... :smir:
 
Член од
29 август 2008
Мислења
2.646
Поени од реакции
931
Troyan war- филмот е урнебесна комедија може да се каже романтична комедија али стварно е бесен.:baeh::baeh:
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
2 Days In Paris(2007), одлична комедија, дело на француската глумица Џулија Делфи(мислам дека така се викаше) која го има напраено сценариото, музиката и монтажата. Добра е.
И Blow (2001) со Џони Деп и Пенелопе Круз
strasen film, bravo za dzoni kako dobro ima odglumeno
 

Kajgana Shop

На врв Bottom