Прв бакнеж

L

.Lost Angel.

Гостин
Еххх првиот па да имав трема малце онака ипак :D беше прв нели ама сепак се си беше :свиркам: т.е муваторката таа што ми беше она пред тоа беше извежбанааа :sneaky: така да. :D полесно ми беше мада ја у принцип сум срамежлив :( малце беше зафркнато тоа ама сепак мислам дека првиот пат е најубав :love:
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Ја зедов во мојата рака, нејзините обравчиња беа црвенки, имав малку трема и стомачето ми се преврќаше. Замижав и нежно ја поткаснав со моите забчиња. Тоа беше мојата јабука.
Потоа бев со многу лубеници, кајсии итн.
Лубеница > јабука, anytime.
Ја бакнуваш и почнува да ти тече џус од страните...
[slowmotion] Се бришеш со десната рака, ја тресеш, сокот се лепи на чаршав [/slowmotion]...
Плус, моеш да ја делиш со другари.
Или да ја комбинираш со Дуња.
Плус, не е кисела ко јабука, па да праиш фаци ко да ти свршил некој у уста..
--- надополнето: 9 мај 2012 во 16:50 ---
За праски па да не праам муабет..
 
M

Mussolini

Гостин
Првиот бакнеж го имав на 16 години. Седевме так на клупа двајцата гушнени и по едно време јас ја питам: „сакаш ли ме?„ и она ми вика „да„. Јас ја питам „колку?„ и она ни 5 ни 6, залапа ме. Тогај да оти бех доста збркан и не знајах как и шо треба ама после тоа да, добро беше :) баш убаво сеќавање ми е ко ке ми текне. некој пат и сега, ко ке треба да бакнам на некоја, пред да дојдеме до лапањето, јас сум нервозен. јбг, срамежлив и нервозен станувам у такви ситуации... :(
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.845
Поени од реакции
23.485
Лубеница > јабука, anytime.
Ја бакнуваш и почнува да ти тече џус од страните...
[slowmotion] Се бришеш со десната рака, ја тресеш, сокот се лепи на чаршав [/slowmotion]...
Плус, моеш да ја делиш со другари.
Или да ја комбинираш со Дуња.
Плус, не е кисела ко јабука, па да праиш фаци ко да ти свршил некој у уста..
--- надополнето: 9 мај 2012 во 16:50 ---
За праски па да не праам муабет..


Millions of peaches, peaches for me
Millions of peaches, peaches for free
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.404
Првиот бакнеж, најубавиот. :P Јас имав 14, тој 15 и двајцата неискусни т.е прв пат ни беше. :D
уф ! деца
јас на 15 години уште колце со стапче тркалав везден по Еврејско мало,
( објаснување за „колце“)
тоа некој стар бандаж од старине точаци - големине и најчесто без жици,
и едно право суво стапче најчесто од багрем, долго 50-60 см. и тоа е се
играта почнува, го ставаш стапчето во средината на тркалото-бандажот
за севте го подбутнуваш со едната рака малку тркалото да оди право
( ако во неа не држиш тогаш кришка со шеќер која е натопена со вода на зеленине улични пумпи,за да не паѓа кога ќе трчаш по колцето) и
трчаш по него а со стапчето сега веќе го тераш па дури и вртиш лево-десно
и околу црквата Св. Димитрија неколку пати па дури и до Пајко Маало,
и се разбира дека е летно време и си бос, но се чаламиш пред женските
како и што можеш со едно стапче и колце и се кладиш во еден бакнеш дека нема да ти падне до Кале и назад море до Француски гробишта и назад.
а можам и по прашањето да ви одговорам,ако сакате не сум го заборавил.
 
Г

ГОЦ-К.О

Гостин
Првиот бакнеж на 10 години..Стално у маало игравме некои маалски игри,брканици тракатанци..И таа се мене ме бркаше,или коа игравме жмурка се со мене се криеше < :cool: ...Eптен сакаше да ме штипе(Цел модрици бев):X3: .. Бакнежот се случи у еден подрум,на едно ѕидче кое што само јас го знаев(Перфектно за криење)..Мислам дека стапот до брада ми дојде(Но секако тоа беше проследено со брдо емоции)...После секој ден се договаравме на тоа место да се наоѓаме,за да се лапаме.. :D ...Се осеќав ко голем фраер и "ебач".. xD
И патем тоа беше денот коа почнав да покажувам поголема заинтересираност за дркање.. :ROFLMAO: ..
Хехе.. Добри времиња.. :love:
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.058
Поени од реакции
1.250
Нема да веруете...кога имав 8 години..на свадбата каде што бевме девери или таму незнам шо како...ама секако не француски...иначе најубавиот бакнеш пред 1 година 1 месец и 2 дена...на велешката костурница...со едно девојче..и до ден денес го паметам..ама сепак..прв си е прв..но не и најубав :D
--- надополнето: 9 мај 2012 во 23:25 ---
А да ацид ме потсети таа што ја бакнав кога имав 8 години..учевме заедно и имаше најголеми цицки во класот..:D
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.657
Поени од реакции
14.519
Глуп, туп и неупотреблив... Сегашните се дел од смислата на животот
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
Почеток на 7мо одд, пред куќата на тогашниот симпатија, а бакнувачот сељак најобичен. ОК, денес не е сељак најобичен, стана доста позната фаца. Кој би рекол......
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
1.099
Поени од реакции
1.078
Прв бакнеж со куче...додека му зборев така клекнат ме исполижа и ми бутна јазик до крајници.:sick:
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.404
.....................ПРВИОТ БАКНЕЖ
секое утро носи нов ден
секој ден сум се постар
секој ден на лицето бори
како прикаски се нижат.

Идат ден за ден
поминуваат полека
како пролетни птици
кога доаѓаат од југ.

Денови поминати
денови неизбројани
останите тука крај мене
не ми будете успомени.

Ги посакувам понекогаш
миговите на младоста
денот на љубовта прва
и на ПРВИОТ БАКНЕЖ.

Секој има своја приказна
започната во ноќите
за испружени раце
и на првиот бакнеж.

Ама текот на животот
што ме понатака носи
тражи на својот пат
се помирни мигови.
 
Член од
29 јануари 2012
Мислења
2.172
Поени од реакции
3.719
Бев 6то одд на зимување у пелистер у соба кај мене се случи све спонтано не ни знаев дека ме свиѓала таа почна прва :pos: а знаете какви сме машките не одбиваме такви работи :P =D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom