DirectX
Последна активност:
6 јули 2019
Член од:
20 мај 2008
Мислења:
1.055
Допаѓања:
1.063
Поени од трофеи:
175

Ги следи 1

Пол:
Машко
Локација:
Скопје

Сподели преку:

DirectX

Машко, од Скопје

Сам и против сите а можам и повеќе. 12 октомври 2011

Последна активност:
6 јули 2019