Почина популарниот xxxtentation

Член од
19 февруари 2015
Мислења
1.772
Поени од реакции
2.075
Популарниот. :pos:
на песна со сликичка има 200м вјус , за тебе кој е популарен деспасито ? иначе ова е добар маркетинг и јас не го знаев реално се га почнав да слушам песнички и добри се
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.896
Поени од реакции
7.570
После информацијата за раперов дека умрел се појавија и некој информации уствари лага било дека умрел.

Јас прв пат слушам за овој.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
и у затвор за малце ќе убиел некој геј пошо цитирам: „Bro, I was naked and he was just staring at me! You feel me?“
Извор?
Ама некој нормален сајт, не LGBTnews.ca, pridefag.org или нешо слично. Ѕирни ги овие, може постојат. :D
The threat was real:
https://old.reddit.com/r/XXXTENTACION/comments/87dc1g/about_the_whole_incident_where_x_beat_up_the_dude/
Во самоодбрана било, еве убаво објаснил дечково.
Што си е сигурно, сигурно...
So this is why the kpop fans were celebrating his death
hhh
Еве ти чуј што вика до 50та секунда, за да го видиш неговиот став за хомиќи
https://www.youtube.com/watch?v=FCAzhfOHZN0
 
Последно уредено:
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.896
Поени од реакции
7.570
Факти за раперов. Видеото е на македонски и доста интересно направено.
 
Последно уредено:

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Не беше овој што си ја претепа девојката дур беше трудна и ја ослепи?
Ако е ова точно, жал ми паѓа што само со истрел брзо завршил неговиот живот.
 
C

Castiel

Гостин
S

staycalm

Гостин
Извор?
Ама некој нормален сајт, не LGBTnews.ca, pridefag.org или нешо слично. Ѕирни ги овие, може постојат. :D
The threat was real:
https://old.reddit.com/r/XXXTENTACION/comments/87dc1g/about_the_whole_incident_where_x_beat_up_the_dude/
Во самоодбрана било, еве убаво објаснил дечково.
Што си е сигурно, сигурно...
So this is why the kpop fans were celebrating his death
hhh
Еве ти чуј што вика до 50та секунда, за да го видиш неговиот став за хомиќи
https://www.youtube.com/watch?v=FCAzhfOHZN0
Eве ти други извори шо не се прајдфег.
Shocking footage of XXXTentacion bragging about nearly beating a gay man to death in prison for looking at him emerges
The Life and Death of XXXTentacion: Abuse, Homophobia and Hip-Hop
RIP XXXTentacion: Five fast facts about the controversial young rapper
Why Twitter Is Indifferent To XXXTentacion’s Death


Сам себе убио е работава со видеово, ставаш видео кај шо изјавува како го претепал фегетот шо го гледал и од коа му кажал да престане да го гледа овој уште го глеал, и затоа ајде дојди да те претепам, опишува шо му праел, како си ја мачкал крвта на фаца и уште триста глупости. Па и не се кае за тоа, горд е. И не ѕверење не е силување ниту пак сексуално насилство, сељачано. Секакви глупости очекував да истрескаш, не ти е прв пат, ама бранење на насилство заради ѕверење докажува дека интелигенцијата ти е влезена во минус. Читај коментари и на редит и на видеото амебо, буквално десетмина сте што го браните ова. Сигурно и женска му го гледала ко да ќе го силува, па и неа ја нокаутирал. Искрено ме боли кур и да ме банираат од форумов, ама нема да дозволам вакви дебилчини ко тебе да си играат кур и да провоцираат а да им ќутам. И се надевам дека некад ќе се заѕвериш у некоја и дечко и ќе те претепа до смрт, а оваа ќе се правда дека си сакал да ја силуваш пошо си ја гледал. Мрш.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
Eве ти други извори шо не се прајдфег.
Shocking footage of XXXTentacion bragging about nearly beating a gay man to death in prison for looking at him emerges
The Life and Death of XXXTentacion: Abuse, Homophobia and Hip-Hop
RIP XXXTentacion: Five fast facts about the controversial young rapper
Why Twitter Is Indifferent To XXXTentacion’s Death


Сам себе убио е работава со видеово, ставаш видео кај шо изјавува како го претепал фегетот шо го гледал и од коа му кажал да престане да го гледа овој уште го глеал, и затоа ајде дојди да те претепам, опишува шо му праел, како си ја мачкал крвта на фаца и уште триста глупости. Па и не се кае за тоа, горд е. И не ѕверење не е силување ниту пак сексуално насилство, сељачано. Секакви глупости очекував да истрескаш, не ти е прв пат, ама бранење на насилство заради ѕверење докажува дека интелигенцијата ти е повеќе од влезена во минус. Читај коментари амебо, буквално десетмина сте што го браните ова. Сигурно и женска му го гледала ко да ќе го силува, па и неа ја нокаутирал. Искрено ме боли кур и да ме банираат од форумов, ама нема да дозволам вакви дебилчини ко тебе да си играат кур и да провоцираат. И се надевам дека некад ќе се заѕвериш у некоја и дечко и ќе те претепа до смрт, а оваа ќе се правда дека си сакал да ја силуваш пошо си ја гледал. Мрш.
Неговиот став е дека има педери другари, нема ништо против нив, си ги поштува кога луѓето си се сакаат без разлика на полот.
И тука ти треба да престанеш да пишуваш.
Човекот почувствувал страв, флајт ор фајт риспонзот му се активирал и тоа е тоа.
Кај гејовите најчесто флајт се активира за жал...

Прочита колку рејпови се дешаваат во затвори???
Со ова докажал дека е алфа мажјак и ги уплашил останатите потенцијални рејпери у затворот.
 
S

staycalm

Гостин
Неговиот став е дека има педери другари, нема ништо против нив, си ги поштува кога луѓето си се сакаат без разлика на полот.
И тука ти треба да престанеш да пишуваш.
Човекот почувствувал страв, флајт ор фајт риспонзот му се активирал и тоа е тоа.
Кај гејовите најчесто флајт се активира за жал...

Прочита колку рејпови се дешаваат во затвори???
Со ова докажал дека е алфа мажјак и ги уплашил останатите потенцијални рејпери у затворот.
мрш гнасо
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
Јас не сум гнаса.
Но ти си батхртната недефинирана личност или нешо, полн/а со комплекси, која едвај чека некаква глупост како оваа и да ја спинува кон „жртвите“ на ЛГБТ популацијата.
 
S

staycalm

Гостин
Јас не сум гнаса.
Но ти си батхртната недефинирана личност или нешо, полн/а со комплекси, која едвај чека некаква глупост како оваа и да ја спинува кон „жртвите“ на ЛГБТ популацијата.
Пишав и за женска му, очигледно само шо ти одговара читаш.
Спинување е само во твојата празна глава. Факти се тоа а не гласини, сам си се фали и гордее како го претепал оти го ѕверел оној и овој златниот беспомошен нели се осеќал преплашен, ама па имал физичка сила да го претепа без другиов и да го ДОПРЕ. Ти можеш до утре да ми се обраќаш не у женски не у машки ако сакаш и у среден род и да се просераваш на 4chan и reddit (само за таму и имаш мозок), нема ништо да смени за тебе. Со вистински идентитет бар изјасни се некогаш, да знаеме за кого се работи.
И прекини да ме цитираш било каде, ми се гади коа те читам.

Реков и пак ќе повторам, СЕ НАДЕВАМ еден ден ќе ти се деси истото ради ѕверење у некоја и ќе ти кажат дека си „жртва“.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom