Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

А за исти пари , п10 лајт го плеска ј5 2017 :)
Еве на ГСМ Арена споредба на камерите(за мене е најбитното..ионака сега процесорите им се брзи скоро на сите од овој ранг телефони)
[DOUBLEPOST=1503435413][/DOUBLEPOST]
Moz

Може декодирање цена на ПП
Dali se usplati A5 2017 za 240 evra? Koristen po kažuvanje 2 meseci( realno maksimum e 6-7)
 
Последно уредено:
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot
ова за камерите на гсм арена незнам колку е точно пред некое врме споредуев телефонт од средна класа не ми текнува кој модел точно хуавеи (можда п9 лајт беше) мислам со самсунг с7 и на хуавето изледаа подобро што ми немаше логика
 
Еве на ГСМ Арена споредба на камерите(за мене е најбитното..ионака сега процесорите им се брзи скоро на сите од овој ранг телефони)
[DOUBLEPOST=1503435413][/DOUBLEPOST]
Dali se usplati A5 2017 za 240 evra? Koristen po kažuvanje 2 meseci( realno maksimum e 6-7)
И кој е подобар сега ? На сите слики различно. Прееска бев до нептун и ги споредував. Скоро исти да се , мене лично изгледот повеќе ми се допаѓа на п10 лајтот, а камерата предна е подобра на сансунгот ама чудни слики дава, некако надуени фаци , па треба да стиснеш опција да ти ги истенчи. Од овие два најдобар е хонор 8 за некоја иљадарка поскап, ама грми телефонот.
 
Kerkata ke mi go zema mojot Samsung.....a pošto kamerata mi e najbitna sepak bi odel na ovaa marka
Od S klasata ( 6 )se plašam bidejķi se celite izraboteni od staklo.....i eve nekolku nedeli se motame levo desno za izbor. Za malku mi izbega j5 2017 pro verzijata....i veće nervozata ne nadvladea doma:facepalm:
Ако имаш прилика разгледај го S5 Neo по мене супер телефонче (го имам дома) со многу добра камера!
 

Torte Mobile

Модератор
Kerkata ke mi go zema mojot Samsung.....a pošto kamerata mi e najbitna sepak bi odel na ovaa marka
Od S klasata ( 6 )se plašam bidejķi se celite izraboteni od staklo.....i eve nekolku nedeli se motame levo desno za izbor. Za malku mi izbega j5 2017 pro verzijata....i veće nervozata ne nadvladea doma:facepalm:
Само капачето што е стаклено
Екранот се крши на сите
 
Kerkata ke mi go zema mojot Samsung.....a pošto kamerata mi e najbitna sepak bi odel na ovaa marka
Od S klasata ( 6 )se plašam bidejķi se celite izraboteni od staklo.....i eve nekolku nedeli se motame levo desno za izbor. Za malku mi izbega j5 2017 pro verzijata....i veće nervozata ne nadvladea doma:facepalm:
Како тоа ти избега за малку J5 Pro 2017? Го нема ли низ мобилариве или во вип, телеком?
 
Како тоа ти избега за малку J5 Pro 2017? Го нема ли низ мобилариве или во вип, телеком?
Go prodavaa tie zad Vero2 vo Taftaligje...no cenata beše ista so taa za običnata verzija
Koga se javiv...telefonot veće krilja fatil
Vo Telekom so prodolžuvanje na dogovorot mi go nudat za 13990 a ima i finta ako go platiš elektronski 1000 denari poeftino
 
Go prodavaa tie zad Vero2 vo Taftaligje...no cenata beše ista so taa za običnata verzija
Koga se javiv...telefonot veće krilja fatil
Vo Telekom so prodolžuvanje na dogovorot mi go nudat za 13990 a ima i finta ako go platiš elektronski 1000 denari poeftino
Во телеком ја има pro верзијата или обичната? Јас кога прашав ми рекоа дека дека ја имаат само обичната верзија со 2/16
 

Маркетинг

На врв