Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.461
Поени од реакции
10.157

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.844
Поени од реакции
11.056
Имам со димензии и отвори како за сите модели на iPhone/iPod Touch и секако телефони со слична димензија
и за Samsung Galaxy S1/ S2 со димензии и отвори + секако телефони со слична димензија

Бои ... црна, бела, црвена, плава, розева
Цена?
 
Член од
29 декември 2011
Мислења
2.988
Поени од реакции
2.438
Што да направам за да се врати иконката во my com?
Драјвери другар.
--- надополнето: 7 мај 2013 во 23:43 ---
Значи го форматирав рутираниот телефон, и сега не сака ни супер усер да ми го отвори, нити роот еџплорер. Незнам зошто. Чаре?
Губиш рут со форматирање, односно со „фактори рисет“.
--- надополнето: 7 мај 2013 во 23:52 ---
Тоа со инсталирање врска немам... (n)
http://www-support-downloads.sonymobile.com/Software Downloads/PC Companion/Sony PC Companion_2.10.155_Web.exe
 
Член од
29 декември 2011
Мислења
2.988
Поени од реакции
2.438
^ Кажи каде живееш, ќе дојдам и ќе те однесам. Проблем ли е...
 
H

HoT IcE

Гостин
Некој поевтин телефон со добро Wi-Fi, нешто налик Типо, сакам да зимам телефон, ама максимум имам да оделам 3 000 за доплата преку постпејд.
 
Член од
21 август 2008
Мислења
6.500
Поени од реакции
1.320
Iam toUch LG GS 290 sve sose usb i polnac nego posto cenata padja posto doadjaat novi generacii na novi modeli sakam zamena za soodveten telefon samo da ne e na touch nego so stiskanje kopcinja znaci isti performansi sve toa internet radio, snimanje, ima i za da ne objasnuvam napisav za koj model se raboti e sea ako ima nekoj ist takov mislam ne bas ist nego so isti stvari sve sto ima ovoj bitno DA NE E NA DOPIR NE GO NA STISKANJE ZNACI TRAMPA. E TOA.AKO IMA NEKA PISE U PORUKA .
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
8.104
Поени од реакции
8.170
Samsung Gt-E1200 ми бара phone lock и треба да пишам пасс ама незнам кој е има некое чаре?
 
Член од
21 септември 2012
Мислења
1.308
Поени од реакции
1.443
Ми се апдејтуваше андроидот и не работеше убаво... И ај фактори ресет да направам, демек ги синхронизирав контактите со гугл акаунтот... Пораки нема, контакти нема, нема ништо. Може да се вратат или слабо ? Се работи за хтц десире х .
 
Член од
21 септември 2012
Мислења
1.308
Поени од реакции
1.443
Има таму, ама само мејлови... па стиснав синхронизирај, ама изглеа не се средило баш како што треба... нема назад/
 

Kajgana Shop

На врв Bottom