Пост на кој сте се изнасмеале

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.705
На тема: Мастурбирала и гледала порнич за време на возењето
1.
2.
:pos:
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
HGD напиша:
И уште говна јадеш , слики ваѓаш и сериш дека мурињо не освоил ништо туку тоа го сторил тимот!
Абе керката да ти ја ебам , да и свршам в уста копиљ еден гнасен!
Семенчето да ти го ебам !
Ете ти го тимот , истиот е , што не постигниш нешто !!!
Фацу ти јебем!!!
А овој педерот , што коментираше на Канал 5 , КУТИЊО што шетал по лигите како позајмница , да му ебит мајката цел БРАЗИЛ и ПОЛА ИНДИЈА!
:) alal da ti e!
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.360
Поени од реакции
28.081
Постов е од ит форумот но сепак е малце поврзан со кајгана и многу ми падна смешно иначе на тој форум побарав мала помош и отворив тема а дечкото еве го...Иначе дечково ако не се лажам беше баниран од тука никот му беше CofD:pos2:

Ова не е Кајгана па да има така глупо да е све за тоа во една тема карлабарлак
Овде е средено и лесно за наоѓање ако имаш нешто конкретно отвараш тема за тоа
нема такви теми како „проблеми со С++“ и 20 страници и 50 проблеми во 1 тема да не можеш да се снајдеш
Затоа го почитувам форумов
 

JohnWayne

Master
Член од
10 мај 2007
Мислења
194
Поени од реакции
16
:vozbud::vozbud::vozbud:

:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:

:je:
:raz:
:tapp:
:sport1:
:nesum:

хахахахахаааааааааа
Нова секта е на повидок...
The second coming already happened...but not in Betlehem...
Fuck the middle east, the messiah came down with the sounds of turbo folk...

They say often blessing comes disguised as a curse.
In this case it`s a HELL of good disguise...

хахаххаааааа
This can`t be хаххахахаааааааааа
Абе мислам дека за батево треба посебна тема да се напрај. Ги гледам последниве 3 страни и 40% од постојве се за него ( шо е многу јако) :) вака се неам изнасмеано на форум долго време... и многу ме радува шо е силен со п***нава
 
Член од
20 август 2008
Мислења
92
Поени од реакции
13
На тема Дали сте изневериле?
Ооооо сум го нервирала и то не еднаш, многу пати. Најчесто се нервира ко ќе му се налутам за глупости од типот зш не ми се јави и сл. ама после си викам: „а шо прам јас уствари?” и сфаќам дека то се само чисти глупости.
Дали се каам? Па да, се каам и то многу пошо ко ќе ми текни дека дур се расправаме за такви безвезни работи можиме да си направиме некој друг поасолен муабет си викам: „која глупача сум еј” :nemoguce:
разбирам дека девојката можеби грешно прочитала ... ама убаво се изнасмеав на постов...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom