Последен гледан филм

Статус
Затворена за нови мислења.

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
142
divine напиша:
Fala, me utesi ... mi bese krivo do pred pola minuta :lol: :wink:

nemoj nego da go slushash :) prvo pogledni go pa potoa kazhi.btw da te predupredam se raboti za vtora svetska vojna, pa ako ne sakash takvi filmovi togash samo ke ti bide dosadno.
 
Член од
22 април 2005
Мислења
2.492
Поени од реакции
1.120
The Game

David Fincher.. блесав режисер

Знам дека е стар филм... го немав гледано
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
Gizo напиша:
divine напиша:
Fala, me utesi ... mi bese krivo do pred pola minuta :lol: :wink:

nemoj nego da go slushash :) prvo pogledni go pa potoa kazhi.btw da te predupredam se raboti za vtora svetska vojna, pa ako ne sakash takvi filmovi togash samo ke ti bide dosadno.
Сите се исти од втора светска војна ... ко по калап праени (мое мислење) 8)
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
142
StenmarC напиша:
Сите се исти од втора светска војна ... ко по калап праени (мое мислење) 8)
isti se, ama ako ti se dopagja taa tematika toa ne e golem problem.A od site tie Saving Private Ryan e najdobro napraven, pa zatoa zasluzhuva da se pogledne.
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
gerard напиша:
The Game

David Fincher.. блесав режисер

Знам дека е стар филм... го немав гледано
Star ama vreden! Najjak e :lol: Jas samo sto go gledav The Manchurian Candidate ... filmot ekstra mi bese, dali radi Denzel ili onaka videte si sami :lol: :P
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
divine напиша:
Jas samo sto go gledav The Manchurian Candidate ... filmot ekstra mi bese, dali radi Denzel ili onaka videte si sami :lol: :P
Одличен филм... мислам дека Дензел ретко (речиси ич) да има промашен филм. Би ти го препорачал Man on Fire со него 8)
 
Член од
22 април 2005
Мислења
2.492
Поени од реакции
1.120
divine напиша:
gerard напиша:
The Game

David Fincher.. блесав режисер

Знам дека е стар филм... го немав гледано
Star ama vreden! Najjak e :lol: Jas samo sto go gledav The Manchurian Candidate ... filmot ekstra mi bese, dali radi Denzel ili onaka videte si sami :lol: :P
јас повеќе очекував од филмот, некако многу брзо заврши.. очекував по заплеткан да биде, а некако се ефтино ми се виде на крај.. нема везе мој впечаток, инаку не е лошо спакуван филмот
 

A__

Супер модератор
Член од
16 март 2005
Мислења
4.884
Поени од реакции
10.371
Ocean's 12. Одличен е, интересен, доста е добар саундтракот, доста добар џез, кој сака може да му го пратам.
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Hitch - ништо посебно :)
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
StenmarC напиша:
divine напиша:
Jas samo sto go gledav The Manchurian Candidate ... filmot ekstra mi bese, dali radi Denzel ili onaka videte si sami :lol: :P
Одличен филм... мислам дека Дензел ретко (речиси ич) да има промашен филм. Би ти го препорачал Man on Fire со него 8)
Denzel premnogu go obozavam, sekako deka go imam gledano Man on Fire ... a ti go imas gledano Out of Time da? :wink:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
Pred malku go gledav po vtor pat Money Talks ... zakon! :P
 

A__

Супер модератор
Член од
16 март 2005
Мислења
4.884
Поени од реакции
10.371
Синоќа го гледав Hitler - The Rise Of Evil. Се зборува за неговот детство, младоста и како дошол на власт во Германија. Фасцинантен филм.
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
divine напиша:
Denzel premnogu go obozavam, sekako deka go imam gledano Man on Fire ... a ti go imas gledano Out of Time da? :wink:
Аууу слаб сум малце со наслови... би сакала да ме потсетиш малце на содржината ???? :?
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
1.952
Поени од реакции
14
RainMan со Дастин Хофман и Том Круз стар ама многу добар филм
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom