Последен гледан филм

Статус
Затворена за нови мислења.

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Андроник напиша:
Ocean's 12. Одличен е, интересен, доста е добар саундтракот, доста добар џез, кој сака може да му го пратам.
Леле, види белја работа! Ни Ocean's 11, ниту пак 12 го немам гледано. Ептен имам желба да ги погледнам, зошто знам за каков филм станува збор, а таквите ги обожавам.
Само незнам дали е попаметно да ми го праќаш, или да си платам 50 денари за изнајмување и да не се килавам.
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
StenmarC напиша:
divine напиша:
Denzel premnogu go obozavam, sekako deka go imam gledano Man on Fire ... a ti go imas gledano Out of Time da? :wink:
Аууу слаб сум малце со наслови... би сакала да ме потсетиш малце на содржината ???? :?
Ke opteretam golema slika izvinete, ama ke ti tekne po nea ako go imas gledano ... inace toj e detektiv na Majami (Key West) taa prvata mu e bivsa zena i raboti so nego, vtorata mu e kao nova ljubov so ke go zaebe ... neso ke se pravi bolna, za ovoj da i najde golema suma pari ... ovoj gi krade od rabota itn... eve vidi gi :)



Ako ne ti tekne ... trcaj najdi go odma da go gledas :wink:
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
:( Не ми текнува баш :( - ај ќе идам да го земам од ДВД-тека... во секој случај и да сум го гледал нема да биде штета повторно да го гледам 8)
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Sekako deka nema da zgresis i po petti pat da go gledas :lol: :wink:
 

Devilish Angel

Лошотија по потреба
Член од
7 мај 2005
Мислења
1.451
Поени од реакции
18
Italian job - eptem dobar film .. mene mnogu me bendisa ... ali definitivno najdobar dosega sho sum go gledala e Butterfly effect - neam komentar za ovoj samo ke vi preporacham da go gledate.
 

RaGeAnGeL

KiCk AsS
Член од
23 јануари 2005
Мислења
930
Поени од реакции
7
Андроник напиша:
Ocean's 12. Одличен е, интересен, доста е добар саундтракот, доста добар џез, кој сака може да му го пратам.
daj od jazzot nesho na mail aj lepoto :wink:
 

A__

Супер модератор
Член од
16 март 2005
Мислења
4.847
Поени од реакции
10.183
Acid напиша:
Леле, види белја работа! Ни Ocean's 11, ниту пак 12 го немам гледано. Ептен имам желба да ги погледнам, зошто знам за каков филм станува збор, а таквите ги обожавам.
Само незнам дали е попаметно да ми го праќаш, или да си платам 50 денари за изнајмување и да не се килавам.
Ај бе летово заедно двата ги гледаме. Ти донеси пиво јас кикирики и филмовите. 8)
 

A__

Супер модератор
Член од
16 март 2005
Мислења
4.847
Поени од реакции
10.183
RaGeAnGeL напиша:
daj od jazzot nesho na mail aj lepoto :wink:
Лепото, на Џимаил целиот мојт? И да турам уш неколку од Лепа Брена ус пут? :P
 

RaGeAnGeL

KiCk AsS
Член од
23 јануари 2005
Мислења
930
Поени од реакции
7
mojT najubav moj.....samo turi go na whynotmail@gmail.com...i zakaci mi od brena .....utre pivo planiram da zemam :lol: bato bato bato ti si moje zlato cmok
 

A__

Супер модератор
Член од
16 март 2005
Мислења
4.847
Поени од реакции
10.183
Отвори тоа поштарчето види дали стигна.
 

RaGeAnGeL

KiCk AsS
Член од
23 јануари 2005
Мислења
930
Поени од реакции
7
hahahahaha srce si....snoshti zedov sFe......blagodaram i da mi ti go podaram mwah
 

A__

Супер модератор
Член од
16 март 2005
Мислења
4.847
Поени од реакции
10.183
RaGeAnGeL напиша:
hahahahaha srce si....snoshti zedov sFe......blagodaram i da mi ti go podaram mwah
Шо имаш за подарвење?
 

RaGeAnGeL

KiCk AsS
Член од
23 јануари 2005
Мислења
930
Поени од реакции
7
polesno ke bese da prashas....so nemam:)))))))))

nego.....al green si slusal??
 

Mad Maxx

SSG3000
Член од
4 мај 2005
Мислења
1.235
Поени од реакции
64
Ne e posleden so sum go gledal ali mi ostai jak vpecatok-White Noise so Michael Keaton!Vredi da se gleda.
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
StenmarC uste da te mislam? Go gledase Out of time? :lol: :P
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom