Последен гледан филм

Статус
Затворена за нови мислења.

RaGeAnGeL

KiCk AsS
Член од
23 јануари 2005
Мислења
930
Поени од реакции
7
mnogu zakon film....brad pitt e uhhhhhhh ahhhhhhhhhhhhhhhhhhh ohhhhhhh .....inace filmot e interesen i neizvezen do posledna minuta
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Denes ke mi go donesat, da vidam jas sto e rabotata so filmot :wink: :lol:
 

RaGeAnGeL

KiCk AsS
Член од
23 јануари 2005
Мислења
930
Поени од реакции
7
The Human Stain....go ima nekoj gledano?

Samo sho go gledav i mislam deka dolgo vreme vaka nekoj film ne me iznenadil....Anthony Hopkins i Nicol Kidman....ako vi padne pri raka obavezno da go gledate....me izvade od patiki iskreno :lol: :lol: :lol:
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Секој филм со Anthony Hopkins е одличен и вреден за гледање. :wink:
Па згора на се и Никол Кидман.. девојката има учествувано во ептен култни филмови.. за греота Том Круз :lol: :lol: :lol:
 

RaGeAnGeL

KiCk AsS
Член од
23 јануари 2005
Мислења
930
Поени од реакции
7
zasho be zagreota???

Inace fimlov ti e teshka psiholoshka drama....ej aj ne pisam pojke za ova gledaj te go.... :lol:
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
zasho be zagreota???
Бившата негова жена е премногу успешна, неговиот перформанс паѓа во сенка. Али најверојатно ич не му е гајле:)
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
Vchera go gledav From Dusk Till Dawn 3, sluchuvanjata se skoro isti kako vo delot so Tarantino i Clooney, samo shto se deshava so Kaubojci i Gringosi.
Dobro filmche.
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Го гледав Малена со Моника Белучи.
Ептен квалитетен филм, топло го препорачувам. :wink:
 
Член од
4 април 2005
Мислења
56
Поени од реакции
0
Малена е супер филмче а From Dusk Till Dawn 2 и 3 стварно не заслужуваат коментар. Второкласни филмови со глупо сценарио. Километри разлика од првиот дел, кој шо бтњ е еден од најкултните што ги имам гледано.

Иначе - по не знам кој пат Big Lebowsky i O Brother, Where art thou?, и двата на браќа Коен.
Обавезни за гледање :wink:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Miss Congeniality 2 ... mi se svijga opsto, ama prviot si e najdobar sekogas :wink:
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
Saving Private Ryan, po neznam koj pat go gledam i nikogash ne e dosaden, definitivno eden od najdobrite na Spilberg.
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
divine напиша:
Miss Congeniality 2 ... mi se svijga opsto, ama prviot si e najdobar sekogas :wink:

Divine shto stana so Fight Club, go gledashe li?
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Am jas uste cekam da mi go donesat (deka neam vreme jas da odam po dvd-teki pa mi nosat drugi), mislite nema da vi kazam ko ke go gledam? Aj ke ubrzam proces epten me kopka :lol: :wink:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Gizo напиша:
Saving Private Ryan, po neznam koj pat go gledam i nikogash ne e dosaden, definitivno eden od najdobrite na Spilberg.
Da go stavam i ovoj vo narackata? Mi ima interesen naslov, a najcesto ne me lazi pretcustvoto :lol: 8)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom