Поплаки

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.248
Поени од реакции
19.478
Металург кретени едни одете отепајте се...
Не ми е криво за парите шо ги уплатив(не беа малку 2 илјади беа),туку се нервирам како можеше нерешено да заврши...подобро да изгубеа..
30 секунди имаа за напад на гол не шутнаа,дури последна секунда Мојсо демек шутна...мрш таму...па и Вујо го моли Мојсо НЕМОЈ АМАН:pos:....
Кретени едни преплатени...за кур ги зедовте тие додавачите на топки како Додер,Батиновиќ,Коражија....за кур не ги бива....а земаат по неколку илјади евра плата,не сте нормални бе алоооо......:pos:
Онај Станиќ наркоманот џабе срка толкава плата,демек повреден е и сега не брани,топка не фати........ќе се замара будала е кога лапа еден куп пари од чика Минчо........
3 разлика водат,се повредува Мојсо на кратко и се изгубија,не игра Мојсо и не знаат кај тераат....мрш таму да ти се плукнам во играчите,најдобриот тим на Балканот... аха да нема грешка,можеби и во Источна Европа зошто да не?:pos:
Ако така ви треба,Вардар во ракомет го мразам најмногу,ама искрено ќе ми биди ќеф да земат титула,за инает на малската екипа на Минчо...повеќе ја заслужуваат за разлика а овие звездите кои земаат огромни плати за ваква посрана лига:tapp: ,нека си играат во Сеха догодина,и во ЕХФ купот со екипи како Порто.....кога испуштаат меч топка...ќе гледаат ЛШ на Бекстејџ сега....:drk:
Е па сега одете нека ве тепаат на Кале,џабе шлеперот со пари шо го истури Минчо,ќе го сркнат.....мрш таму....
Ако не земат Вардар титула нека се отепаат....
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.889
Поени од реакции
63.717
Да ебам тоа Јапанецот глуп, 15 брејк топки не искористи...
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.952
Поени од реакции
1.169
LAVAL -TIM1 2+ , ELFSBORG-TIM2 2+, MERVUE- 3+, LECH POZNAN -3+ , ZNACI SAMO SKAPANIOT LAVAL KOJ SE BORE ZA OPSTANOK ME BUTA, :tapp: NA 100 DEN 1300 DOBIVKA
 
Член од
13 март 2011
Мислења
1.939
Поени од реакции
1.930
derry city 2 penala za 4 minuti napraia svaka cast!!!!!!! na 1200 uplata so lech & lille, i toa prvin mislev na 1800 lech i lille, ama aj vikam da cuvam 500 denara da iam, gi dodaov i derry..... KRV DA SERETE mame vi ebam irsko
 
Член од
5 септември 2012
Мислења
137
Поени од реакции
21
Манчестер шити биваше ли еден скапан Виган да не го тепате и да ви отиде у курац цела сезона, место да изгинете на терен да освоите нешто вие баш кур ве заболе снобови едни...да испаднете у трета лига гомнари смрдливи!!!:mad:
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.622
Поени од реакции
11.170
Само на Ajjacio 1X.

ПУ ДА ТИ ЕБАМ РУКАТА!
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
untitled.JPG

И пак една :mad:
Кажете некој добар бајач да одам.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.759
Поени од реакции
6.707
И по којзнае кој пат пак пишам ракомет и нерешенo ми излегува?! :eek: Па добро да му ебам мајката ДО КОГА ВАКА БЕ?! ДО КОГААААА!!!!!??? :mad:
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
И по којзнае кој пат пак пишам ракомет и нерешенo ми излегува?! :eek: Па добро да му ебам мајката ДО КОГА ВАКА БЕ?! ДО КОГААААА!!!!!??? :mad:
Ќе одиме заедно кај Иван Исцелител? :D
 
Член од
8 август 2008
Мислења
2.680
Поени од реакции
512
Велез мајката у пичка да ви ја ебам у 90+ примате гол!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 

Kajgana Shop

На врв Bottom