Помош, софтверски проблеми и совети

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.718
Поени од реакции
27.688
Инсталирам игра, League of Legends и...

Сецка играва.
Одам на nvidia.com, неможам рачно да најдам драјвери, незнам точно која верзија да ја одберам.

Неможам да скенирам .Одблокирав pop-ups, а тоа другото што пишува дека треба да кликнам на Yes, не ни ми се појави :) и останува само на Scanning System...


Имам nvidia geforce 6200
Driver date: 1/14/2009
Други информации ако ви требаат, кажете ми кои и каде да ги најдам :)

Кој драјвер треба да го симнам и инсталирам?
Со таа графичка, мое мислење е дека без разлика кои драјвери ќе ги ставиш, ќе ти сецка league of legends.
Prove me wrong?
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
шо му е проблемов? до сега вака не праело!


Uploaded with ImageShack.us
претпоставувам користиш седмица или виста... вака на прв поглед прво шо ми паѓа на памет а и ко шо читам немаш подршка за инсталирање на тој вин....
 
Член од
12 август 2010
Мислења
2.890
Поени од реакции
906
претпоставувам користиш седмица или виста... вака на прв поглед прво шо ми паѓа на памет а и ко шо читам немаш подршка за инсталирање на тој вин....
windows 7 ...и како да го средам?
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
windows 7 ...и како да го средам?
како да го средиш.. ова претпоставувам ти е програма за префрлање податоци од телефон на ПЦ ама некој постас телефон или постар модел така??? решение.. шознам изгуглај барај понов софтвер што подржава седмица или виста.. или па на крај инсталирај си ХР :)
 
Член од
12 август 2010
Мислења
2.890
Поени од реакции
906
како да го средиш.. ова претпоставувам ти е програма за префрлање податоци од телефон на ПЦ ама некој постас телефон или постар модел така??? решение.. шознам изгуглај барај понов софтвер што подржава седмица или виста.. или па на крај инсталирај си ХР :)
шо постар.. samsung SG900:toe:
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
Како најбрзо да најдам Microsoft Office 2003/2007 било кој? Линк за даунлоад или слично?:raz::se_ molam
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.624
Поени од реакции
22.438
Ми треба програмата Daemon Tools сите тие што ги симнав имаа некој вирус...
 
Член од
17 декември 2010
Мислења
18
Поени од реакции
0
дали можи некој да ми кажи како можи да се смени позадина на компјутер купен од т-хоме???
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
Предпоставувам имаат инсталирано Win7 Starter. Читај тука низ страните покажува како да смениш позадина. Ама ако можеш да симнеш да инстлалираш Про или Ultimate е подобро.
 
A

apidrone

Гостин
А не може едноставно на сликата која што сака да му биде позадина, десен клик, Set As Desktop Wallpaper?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom