Помош околу Counter-Strike (општо)

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
G e G o напиша:
Пробав така и евe :

Некоја extrime 1.6 верзија е
Дај испрати ми ја твојата ИП адреса по ПП. :kesa:
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
G e G o напиша:
Пробав така и евe :

Некоја extrime 1.6 верзија е
арбајтен сега? некој те банирал... ц ц ц ц...

кој го банирал?!?!? :glup!:
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
Сношти сакав goust да му кренам на компјутерон реков вирус дан имам ама не ќе да е то :) ко ке сум дома ке ви ја пуштам ip адресата
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
G e G o напиша:
Сношти сакав goust да му кренам на компјутерон реков вирус дан имам ама не ќе да е то :) ко ке сум дома ке ви ја пуштам ip адресата
пиши ми ја по пп (во случај да не сум дома, пиши ја адресата и во банирани играчи за некој друг админ да те одбанира)
 

|->[_sB3p_]<-|

.!. Dzo43no1 .!.
Член од
31 март 2007
Мислења
28
Поени од реакции
0
Ej moze li nekoj da mi kaze kako mozam da ja slegnam najdobrata verzija na CS i patch za nea ve molam , a isto i nekoi dobri CS serveri .... Pisete mi na markov_gorgi@yahoo.com
 

[MkD]Scout

~Fade to Black~
Член од
28 јануари 2007
Мислења
1.485
Поени од реакции
9
Пред малку Фоглер и останатите го бутнаа серверот за да влезат тие со своите другари.
од македонија останавме само 4ца. Иако бевеме онлајн..заради нивните пребрзи конекции ние бевме приморани на лаг преку 300..
ке ве молам админи за средување со нив. знам дека се газди ама кој им дозволува да монополираат?
 
P

Princ

Гостин
[MkD]Scout напиша:
знам дека се газди ама кој им дозволува да монополираат?
А кој може да ги спречи? :icon_roll
На нивен сервер ќе си прават што сакаат и никој ништо не им може.
 

Swifty

Никола
Член од
5 февруари 2007
Мислења
992
Поени од реакции
2
Princ напиша:
А кој може да ги спречи? :icon_roll
На нивен сервер ќе си прават што сакаат и никој ништо не им може.
Токму така, нивен сервер, ќе прават што сакаат.:smir:
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
Princ напиша:
А кој може да ги спречи? :icon_roll
На нивен сервер ќе си прават што сакаат и никој ништо не им може.
аха, па ако беше за така, тогаш нема серверот да го претставуваа на форумов, едноставно ќе си го чуваа за нив, и ќе си играа само тие. :)
 

Swifty

Никола
Член од
5 февруари 2007
Мислења
992
Поени од реакции
2
ZIKS напиша:
аха, па ако беше за така, тогаш нема серверот да го претставуваа на форумов, едноставно ќе си го чуваа за нив, и ќе си играа само тие. :)
Види сеа, незнам баш али според моја логика сигурно Администрацијата им "платила" или незнам можда некоја трета опција, за да Естонциве креираат сервер со името на кајгана бидејќи НИЕ немаме доволно услови за таков сервер, доколку грешам поправете ме. :smir:
 
Член од
29 јули 2005
Мислења
2.973
Поени од реакции
178
Sega ne sum doma, a sakam da ja simnam kanter od cs.kajgana.com i mi vika:You do not have the correct permissions to download this file.
Od kade mozam da ja simnam 1.6?
 

Swifty

Никола
Член од
5 февруари 2007
Мислења
992
Поени од реакции
2
vlatko напиша:
Sega ne sum doma, a sakam da ja simnam kanter od cs.kajgana.com i mi vika:You do not have the correct permissions to download this file.
Od kade mozam da ja simnam 1.6?
Гуглај малце, ако имам време можда ќе ти пратам линк, доколку најдам, треба да искачам. :smir:
 

Giso`Yo

The Real YoYo
Член од
29 јануари 2007
Мислења
119
Поени од реакции
0
Едно питајне , како е командата за fast switch на ЦС (онаа кога на пр. кликаш 3 или 2 , и веднаш ти бира нож или пиштол, а не треба да кликаш 2 пати....) ?
 
Член од
1 април 2007
Мислења
1
Поени од реакции
0
HHEEELLPPP

abe koga ce probam da se konektiram mi pisuva {your Dll.(cl_dlls\client.dll) diferrs from server ja simnav i ona sXe i pak nisto
 

Kajgana Shop

На врв Bottom