Помош околу Counter-Strike (општо)

Г

Грејвдигер

Гостин
TonInter напиша:
Па не може да се симне од cs.kajgana.com, кажи му како да ја симне играта преку торенти. :smir:
абе смотано е... 100 пати му објаснував што како да направи, а и не ми се оди кај него да му објаснувам, затоа шо после секој втор ден ке ме вика да му направувам нешто:toe: и му кажав дека ке му ја слегнам јас преку торент и ке му ја снимам на Цд :wink: :baeh:
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
A*1*T*E*A*M напиша:
абе смотано е... 100 пати му објаснував што како да направи, а и не ми се оди кај него да му објаснувам, затоа шо после секој втор ден ке ме вика да му направувам нешто:toe: и му кажав дека ке му ја слегнам јас преку торент и ке му ја снимам на Цд :wink: :baeh:
ЈБГ, сите од нас имаат најмалку еден таков другар. Јас имам повеќе! :nesum:
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
167
i jas polovinata i poveke
 
Г

Грејвдигер

Гостин
мора да се наваѓат и по некој такви:toe:

ај ако може некој нека ми каже ... кога креирам за да играм со ботови(за брат ми, не за мене) кога првпат ја уклучува мапата и внесува ботови се појавува Анализинг и треба да се чека додека ботовите да ја проучат целата мапа... дали може тоа некако да се исклучи??
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
A*1*T*E*A*M напиша:
ај ако може некој нека ми каже ... кога креирам за да играм со ботови(за брат ми, не за мене) кога првпат ја уклучува мапата и внесува ботови се појавува Анализинг и треба да се чека додека ботовите да ја проучат целата мапа... дали може тоа некако да се исклучи??
Ако сакаш да играш со ботови на таа мапа, ќе чекаш прво ботовите да ја "научат" за да можеш да играш, иначе ќе си играш сам! (Ова е за тебе, не за брат ти, пошо ти незнаеш!)
 
Г

Грејвдигер

Гостин
добро де... и јас незнам како да го направам тоа.. а за тоа што кажав дека не е за мене дека е за брат ми , се однесува со играњето со ботови... ок, значи мора да се чека :wink:
 
Член од
29 јули 2005
Мислења
2.973
Поени од реакции
178
Бев кикнат од ТонИнтер без причина.......(ако имаш нешо против мене кажи, не на кантер да ми изиграваш нешто)
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
vlatko напиша:
Бев кикнат од ТонИнтер без причина.......(ако имаш нешо против мене кажи, не на кантер да ми изиграваш нешто)
Се правиш многу паметен. :tapp:
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
влатко, кик не е страшна работа па да се жалиш, ај да те банираа па да дискутираме ама ова нема смисла... сакал некој друг да кикне па по грешка тебе, место 3ка стиснал 4ка. ништо страшно! смири се, имаш пристап на серверот-не си баниран.
 
P

Princ

Гостин
Може повеќе од еден збор да напишете во еден пост? Ова не е IM или IRC, форум е. Во еден пост, кажете што ви лежи на душа и крај. Дур не сум почнал да бришам и шо треба и шо не треба.
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Прегеска сакам да влезам на серверот и ми вика :

You have no entry to the server ..

мислам дека беше така .. зш тоа ми излеваше ??

едит . сега е океј
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
TonInter напиша:
Вчера имаше пуштено FF. Да видиме дали се доволно "зрелни" да играат со FF.... изгледа не биле.:nesum:
lol, има некој такви, ама добро е да има FF, и да наместат админите, кога ќе го пукне некој на некого, наместо на тој што бил погоден да му зема енергија, да му зема на тој што пукнал. :)
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
167
така обично прави ако си ставиш исто име како на некој админ,за да ги подлажеш играчите дека ти си вистинскиот админ :) друго не знам шо може да биде
 

Kajgana Shop

На врв Bottom