Помош околу Counter-Strike (општо)

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
zingero напиша:
abe koga ce probam da se konektiram mi pisuva {your Dll.(cl_dlls\client.dll) diferrs from server ja simnav i ona sXe i pak nisto
Имаш модифицирана кантер страјк верзија и некои лоши ботови (стари) инсталирано.... тоа е 100%!

Најди си асална кантер, со асален пач и инсталирај си ја...
 
Г

Грејвдигер

Гостин
ај некој ако може да ми каже како може да си направам свој графит

Еве:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
A*1*T*E*A*M напиша:
ај некој ако може да ми каже како може да си направам свој графит

Еве:
Побарај малце и ти бе имаш тема таква за логоа .. прошетај малце ке ја најдеш !

Ej Kade mozam da najdam nekoj drugi skinovi za kanter strajk ne ovoj obicniot sto go imame site ( zelen kakof e ) koj ima neka dade link :)

Tnx
 

Последниот Мохиканец

Командат -ај лав ју
Член од
3 февруари 2007
Мислења
294
Поени од реакции
61
decki imam eden problem koga ke vlezam na couterot nisto nemozam da citam so downloadirav amxmod neznam so i za cabe pak nemozam da citam a plus nemozam ni da go instaliram mi treba pomos itno!!!!
ps ako mozi preku poraka zasto neznam dali ke mi tekni pak da vlezam na temata
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
Oliver^^ напиша:
decki imam eden problem koga ke vlezam na couterot nisto nemozam da citam so downloadirav amxmod neznam so i za cabe pak nemozam da citam a plus nemozam ni da go instaliram mi treba pomos itno!!!!
ps ako mozi preku poraka zasto neznam dali ke mi tekni pak da vlezam na temata
симни си го пачот од www.cs.kajgana.com и би требало се да е во ред!
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Mislam deka ne e do pacot .. slegni so go Cheating Death .. i na mene nesakase pa go slegnav cheating death i sega e Okej .. ( ako e toa so vikas deka nemozes da citas koga drugite pisuvaat )

pozz
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
cheating death нема врска со текстот на кантерот... јас незнам зашто оли воопшто спомнува и amx мод?! треба само понов пач и тоа е тоа.
 
Член од
4 април 2007
Мислења
2
Поени од реакции
0
[E abe brat ti barem si ja downloadiral igrata a jas ne mozam ni da ja downloadiram a ne pa da igram aj pls pomogni sea malce ti bidejki sum nov na kajgana
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
ile_ikas напиша:
[E abe brat ti barem si ja downloadiral igrata a jas ne mozam ni da ja downloadiram a ne pa da igram aj pls pomogni sea malce ti bidejki sum nov na kajgana
пронајди инсталација на интернет или ако има некој линк нека ти го испрати по пп.
 
Г

Грејвдигер

Гостин
да да ... ај кажете и кај мене нешто не бива

Еве што ми се појавува
Download Error


You do not have the correct permissions to download this file.
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
A*1*T*E*A*M напиша:
да да ... ај кажете и кај мене нешто не бива

Еве што ми се појавува
Download Error


You do not have the correct permissions to download this file.
Пошто НЕ е дозволено да се постираат линкови кои водат до сајтови со пиратски содржини, нема да ти дадам линк. Ќе си инсталираш BitComet, Bitlord или било кој друг торент клиент и ќе ти испратам линк до торентот преку ПП.
 
Г

Грејвдигер

Гостин
TonInter напиша:
Пошто НЕ е дозволено да се постираат линкови кои водат до сајтови со пиратски содржини, нема да ти дадам линк. Ќе си инсталираш BitComet, Bitlord или било кој друг торент клиент и ќе ти испратам линк до торентот преку ПП.
брат не е за мене, јас си ја имам Кантер и имам БитКомет, за еден другар е сакал да ја слегне од овде :wink: пошто нешто неможам да му ја изрежам јас:helou::toe:
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
A*1*T*E*A*M напиша:
брат не е за мене, јас си ја имам Кантер и имам БитКомет, за еден другар е сакал да ја слегне од овде :wink: пошто нешто неможам да му ја изрежам јас:helou::toe:
Па не може да се симне од cs.kajgana.com, кажи му како да ја симне играта преку торенти. :smir:
 
Член од
5 април 2007
Мислења
1
Поени од реакции
0
dali moze mene nekoj da mi kaze so treba da napraam za da mozam da gi citam porakive so se pisuvaat dodeka se igra kanter...
otprilika vaka mi pisuva #Cstrike_chat_all dead
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
rockstar напиша:
dali moze mene nekoj da mi kaze so treba da napraam za da mozam da gi citam porakive so se pisuvaat dodeka se igra kanter...
otprilika vaka mi pisuva #Cstrike_chat_all dead
симни си NON-STEAM пач, побарај на GOOGLE
 

Kajgana Shop

На врв Bottom