Помош околу Counter-Strike (општо)

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
џелатимус, јас незнам зашто се јавува тој проблем, и кај мене го има, ама реткост е. ме исфрла до десктоп исто ко кај тебе.
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
На вас ви дава барем некој ерор, мене ништо. Мене ме исфрла на десктоп кога ќе направам 5-6 убиства по ред, или кога има многу пукање... Можеби е некој систем на самоодбрана на компјутерот.. се плаши од кантерот.. мада не верувам. :)
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
Мене секогаш кога имам уклучено i-tunes во позадина ако уклучам кантер првиот пат на пример ќе одам џоин и ме исфрлува нели нема место,вториот пат кликам џоин и пак нема место,идам close и потоа ме исфрла на десктоп,и секогаш ми прави така:jaj:
А кога немам програма која работи на позадина а играм кантер,обично кога почнува nuke ако гласот на компјутерот ми е зголемен тогаш автоматски по лоадирањето ми се исклучува кантер,или пак ако играм 3-4 мапи по ред кога ќе дојде да се лоадира следната пак ми се исклучува кантерот,мислев дека е до мојот компјутер,но го форматирав еднаш,пак исто ми прави:toe:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
СпаЈдеР напиша:
Мене кантерот отсекогаш кога имам уклучено i-tunes во позадина ако уклучам кантер првиот пат на пример ќе одам џоин и ме исфрлува нели нема место,вториот пат кликам џоин и пак нема место,идам close и потоа ме исфрла на десктоп,и секогаш ми прави така:jaj:
А кога немам програма која работи на позадина а играм кантер,обично кога почнува nuke ако гласот на компјутерот ми е зголемен тогаш автоматски по лоадирањето ми се исклучува кантер,или пак ако играм 3-4 мапи по ред кога ќе дојде да се лоадира следната пак ми се исклучува кантерот,мислев дека е до мојот компјутер,но го форматирав еднаш,пак исто ми прави:toe:
брат искрено да ти кажам незнам до што е проблемот... на мене само тоа ми се дешавало ако играм 3-4 мапи по ред пред да се лоадира другата ме исфрљало на десктопот, ама веке престана тоа да ми се дешава...
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
167
abe toa itunes ima integrirano gratis cit vo programata :)
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Абе тоа кога ќе му текне така прави... Мене кога ќе му текне ми дава, а кога "заборава" не ми дава. Ама поголеми се шансите да ми даде ерорче..

До сега немав таков проблем, последните 2 дена така права..

поздрав :helou:
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Сега веќе почна и да не ми дава ерори..одма ме исклучува од играта...
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
DoN DjElAtImUs напиша:
Сега веќе почна и да не ми дава ерори..одма ме исклучува од играта...
пробај реинстал, можеби ќе ти помогне!
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Фала...во секој случај ќе пробам..
Ти направи ли нешто во врска со тој проблем?
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
не, не ми смета до толку, бидејки е редок проблем. штом почне почесто-тогаш ќе реагирам. сеуште нема место за паника -)
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Хехе...јас морам да реагирам! Не е ни почесто, туку СЕКОГАШ!
поздрав:helou:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
DoN DjElAtImUs напиша:
Хехе...јас морам да реагирам! Не е ни почесто, туку СЕКОГАШ!
поздрав:helou:
Да не си го инсталирал случанјно AMX Modot???
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
167
jas probav vo edna igracnica go staviv amx modot i kreiram na lan i koga pocne prvata runda mi se iskluci igrata i sekogas pravi traka,pa go izbrisav amxot i posle ubavo rabotese bez nego
 

Kajgana Shop

На врв Bottom