Помош и совети

Член од
24 декември 2007
Мислења
346
Поени од реакции
42
верувај и 1тб е малце
си слушнал за колку имаш толку трошиш ?
јас на стариот компјутер имам 80гб и ми е доволна за се (освен ако не сакаш колекции од филмови и игри да си правеш тоа е друго)
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Која фпс игра може да се игра на пиратски сервери? Блак опс нешто ова она, модерн варфер 2 има некое туторијалче?
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.349
Поени од реакции
27.996
Има некој англески превод за Фифа Менаџер 2012 ? Ако има да ми ги прати на мејл т.е. цел фолдер eng што е, за да не симињам нова :)
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301

commandante

diablo blue
Член од
16 мај 2008
Мислења
393
Поени од реакции
72
ke moze li nekoj da mi kaze na virtua tennis 4 kako moze da se snimi koga ke pocnes so svoj igrac da igras?
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.876
Поени од реакции
7.309
Хм..заебава нешто Pc-во,да речеме дур играм игрица...се гаси мониторов ...го дава тоа Чек Сигнал Кејбл,плавото правоаголниче,а работи компјутерот,значи нешто му доаѓа како на стенд бај кога ќе го ставиш и во позадина слушам некои звуци ...непрекинато нешто као трммммммммммммм и не прекинува....не знам што му бидна наеднаш,дали загрева многу ,процесорот ли е,што ли му е?
Хелп?:гомце:
 
Г

ГОЦ-К.О

Гостин
Хм..заебава нешто Pc-во,да речеме дур играм игрица...се гаси мониторов ...го дава тоа Чек Сигнал Кејбл,плавото правоаголниче,а работи компјутерот,значи нешто му доаѓа како на стенд бај кога ќе го ставиш и во позадина слушам некои звуци ...непрекинато нешто као трммммммммммммм и не прекинува....не знам што му бидна наеднаш,дали загрева многу ,процесорот ли е,што ли му е?
Хелп?:гомце:
No signal...Најверојатно е некој проблем со графичката..Види,размрдај тоа каблите да не прави некој спој...
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.876
Поени од реакции
7.309
Мониторот не ти ги поддржува резолуциите на кои игрите ги пушташ. Намали ги.
Не ќе да е до тоа..ги играв и пред тоа игрите со истата резолуција..
Ми мириса на графичката нешто...хм.:mad:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom