Помош! Дали сум бремена?

Член од
3 август 2016
Мислења
26
Поени од реакции
1
... дали ти воопшто знаеш што е Интернет? :facepalm:[DOUBLEPOST=1505509607][/DOUBLEPOST]
...јас стварно се извинувам, од ова страна додека го читав твојот коментар изгледаше поинаку затоа дадов и таков коментар малку со шала и подуховит, ти воопшто не си ја објасни ситуацијата па мислам дека не сум до толку виновна што погрешно те сконтав (а и другите очигледно, коментарите се сменија кога ТИ ми одговори на мојот коментар со образложение дека сакаш да забремениш), инаку све тоа што ти напишав иако духовито сепак се едни од причините да можеби да имаш овулација, а да не можеш да затрудниш...доколку си млада, а сигурно СИ, не размислувај плодни неплодни денови, опушти се и уживај во љубовта еден ден ќе бидеш изненадена од плодот на вашата љубов...
позз и извини повторно !(y)
Нема проблем. Апсолутно недоразбирања и недоволно објаснување од моја страна. Имам болки од време на време и ми се повраќа. Психа ли е што ли ее?!? o_Oo_O
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.615
Поени од реакции
34.802
Нема проблем. Апсолутно недоразбирања и недоволно објаснување од моја страна. Имам болки од време на време и ми се повраќа. Психа ли е што ли ее?!? o_Oo_O
100 % психа, не може сега во четворток да си имала овулација, еден сексуален однос и сега сабота нагон на повраќање и болки, пак ќе кажам опушти се и не форсирај вака ;)
 
Член од
3 август 2016
Мислења
26
Поени од реакции
1
100 % психа, не може сега во четворток да си имала овулација, еден сексуален однос и сега сабота нагон на повраќање и болки, пак ќе кажам опушти се и не форсирај вака ;)
Психа, возбуда, се' во едно.
 
Член од
21 ноември 2018
Мислења
7
Поени од реакции
0
Zdravo
Sakam da prasam dali moze da se ostane bremena od peting vo dolna obleka decko mi svrsi vo gakite a jas dobiv orgazam
I imam bolki vo jajnicite dali sum bremena
 
Член од
21 ноември 2018
Мислења
7
Поени од реакции
0
Dali e mozno prrmnogu sum isplasena[DOUBLEPOST=1542796736][/DOUBLEPOST]A dosega ne sum imala nikakoc seks i mislam deka himenot ne mi e skinat
 
Член од
22 јули 2015
Мислења
607
Поени од реакции
493
Дали стварно е возможно да имаме толку недоволно едуцирана младина? Па и абортус ќе закажувала по телефон, не знаејќи дали воопшто е бремена. Всушност, како ќе е бремена ако немала односи...

Не знам, страшно!
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.258
Поени од реакции
3.608
Знаеш што е петинг а не знаеш дали си или не си бремена плус МИСЛИШ дека хименот не ти е скинат изгледа доста троловскки коментар на форум...
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.281
Поени од реакции
78.933
Dali e mozno prrmnogu sum isplasena[DOUBLEPOST=1542796736][/DOUBLEPOST]A dosega ne sum imala nikakoc seks i mislam deka himenot ne mi e skinat
Може од петинг и тоа како...
Сепак, ништо страшно, бременост е нормална работа, не се потресувај, скоро сите жени биле некад бремени.[DOUBLEPOST=1542896956][/DOUBLEPOST]
толку не приметувате дека е трол?
ако бе,
go wit da flow
 
Ф

Флеш

Гостин
Изедов средна Везувио пица цела и едно суфлаки, за во рок од 10 минути,дали значи дека сум бремена ..... Дури и неколку пати пуштив гасови ? Се плашам да не дознае девојчето :confused:
 
D

Deleted member 95595

Гостин
Изедов средна Везувио пица цела и едно суфлаки, за во рок од 10 минути,дали значи дека сум бремена ..... Дури и неколку пати пуштив гасови ? Се плашам да не дознае девојчето :confused:
Odma da de napiesh "Den Potoa" apche!!! Taka i brached mi dve pileshki polneti od "Vili" zede ednnas, posle toa dve krofni od "Vinozito" so eurokrem polni i isto ko tebe mu se desi. Samo togas nemashe forumi da se rasprashame vaka i ne znaeshe za apcinjava!!
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Изедов средна Везувио пица цела и едно суфлаки, за во рок од 10 минути,дали значи дека сум бремена ..... Дури и неколку пати пуштив гасови ? Се плашам да не дознае девојчето :confused:
Девојка ми користеше лименка Кока-Кола по моја глава ..... Се плашам дека не е мека како тетрапак млеко за на глава .....
Сакам да ти кажам дека ....Девојка ми дозна .....
OK. We got it.
 

Pance24

Мариовец
Член од
26 август 2012
Мислења
270
Поени од реакции
104
Sekoja tema mora da ja userete so trolovski komentari...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom