Помош! Дали сум бремена?

Член од
7 април 2017
Мислења
7
Поени од реакции
0
Здр
Имавме односи со дечко ми и пред 3 мин пред да сврше во мене го тргна.Денеска ме боли стомао па дали е можно да сум бремена ве молам ако знае некој да ми каже
 
Член од
16 декември 2012
Мислења
2.709
Поени од реакции
6.839
Здр
Имавме односи со дечко ми и пред 3 мин пред да сврше во мене го тргна.Денеска ме боли стомао па дали е можно да сум бремена ве молам ако знае некој да ми каже
Едвај те чекаат овде со вакви прашања.
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.258
Поени од реакции
3.608
Здр
Имавме односи со дечко ми и пред 3 мин пред да сврше во мене го тргна.Денеска ме боли стомао па дали е можно да сум бремена ве молам ако знае некој да ми каже
За момент прочитав една мАмичка и си викам WTF мамичка а прашува дали е бремена... кога тоа било мОмичка... е па моме јас колку што знам нема одма да ти е неарно наредниот ден, почекај уште некој ден и види дали ќе ти помини, ако не правец матичен-гинекологија...
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.124
Поени од реакции
15.950
Здр
Имавме односи со дечко ми и пред 3 мин пред да сврше во мене го тргна.Денеска ме боли стомао па дали е можно да сум бремена ве молам ако знае некој да ми каже
Да, бремена си.
 
Член од
25 јули 2016
Мислења
1.084
Поени од реакции
950
ако само главичката ти ја ставил тогаш ништо не ти е, не си бремена, ама ако цел ти го начукал тогаш добро напумпана си.
 

TrikkY

Shit happens. [God]
Член од
4 мај 2012
Мислења
203
Поени од реакции
243
Здр
Имавме односи со дечко ми и пред 3 мин пред да сврше во мене го тргна.Денеска ме боли стомао па дали е можно да сум бремена ве молам ако знае некој да ми каже
ако биле точно 3 минути немаш галје, но ако биле 2:59 тогаш најверојатно си трудна и очекувај за брзо да почнеш со повраќаници, грчеви во стомакот, неконтролирано стенкање и се разбира меше поголемо :(:(

Бај д веј со здравје да си го носиш :vozbud::vozbud:
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.955
Поени од реакции
35.491
Здр
Имавме односи со дечко ми и пред 3 мин пред да сврше во мене го тргна.Денеска ме боли стомао па дали е можно да сум бремена ве молам ако знае некој да ми каже
Се зависи и од позата. Некојпат може да сврши а да не е свесен, па ако сте биле во некоја поза која овозможува длабока пенетрација може да се фати.

Во која поза имавте секс и дали он беше задишан цел, и дали ти стенкаше јако , по тоа ќе знаеш дали е можно да свршил а да не се осетил. Женските некојпат стенкат појако кога им влегува сперма. Пиши повеќе детали.:icon_lol:
 

Sch

Член од
6 мај 2017
Мислења
26
Поени од реакции
4
Здраво. Се обидовме со маж ми да направиме бебе. Јас имам некои проблеми со половината, но вака ме нема болено, дури накај јајниците се шири болката, градите ми се осетливи премногу, вчера и денес мислев дека ќе добијам (требаше денес) поради болките, но сеуште ништо. Можно ли е да сум бремена?
 
Член од
29 јуни 2017
Мислења
1.944
Поени од реакции
9.918
А зошто уствари не си земеш некој тест за бременост па да си провериш? Мислам, поедноставно ќе ти биде и не мора тука да се мислиш каков одговор ќе ти дадат.
 

Sch

Член од
6 мај 2017
Мислења
26
Поени од реакции
4
А зошто уствари не си земеш некој тест за бременост па да си провериш? Мислам, поедноставно ќе ти биде и не мора тука да се мислиш каков одговор ќе ти дадат.
А зошто е отворена оваа тема воопшто, ако не треба да пишуваме? Сигурно сакам да слушнам искуства. Не требало да се мачиш да одговараш.
 
Член од
29 јуни 2017
Мислења
1.944
Поени од реакции
9.918
А зошто е отворена оваа тема воопшто, ако не треба да пишуваме? Сигурно сакам да слушнам искуства. Не требало да се мачиш да одговараш.
Во ред. Како ти е поарно.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
А зошто е отворена оваа тема воопшто, ако не треба да пишуваме? Сигурно сакам да слушнам искуства. Не требало да се мачиш да одговараш.
Не се прави паметна кога всушност си ептен глупа, жити се.
Твоево е едно од поглупавите нешта што ги имам прочитано.
Какво црно искуство сакаш, да ти каже некоја дека после секс ја болело половината и после магично испаднала бремена???????????????
И ако тоа се се случило, значи дека истото ќе биде и кај тебе??????
Како побогу очекуваш некој да ти даде порелевантен одговор од тест за бременост, според твоево напишано, жити се?
Си го читаш прашањето? Дали е можно да си бремена после секс?
Па секако, мадам.
Во ред. Како ти е поарно.
Игнорирај ја боткава и не дозволувај да те демотивира да пишуваш и понатаму на форумов.
 
Член од
29 јуни 2017
Мислења
1.944
Поени од реакции
9.918
Игнорирај ја боткава и не дозволувај да те демотивира да пишуваш и понатаму на форумов.
Таман работа xD Не е страшно xD Ако го прифати кажаното добро, ако не пак добро.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom