Помош! Дали сум бремена?

Член од
12 јануари 2020
Мислења
3
Поени од реакции
2
Здраво сакам да прашам нешто потребна ми е ваша помош
Имав односи првиот пат ми ја зеде невиноста потоа сите одноди ни беа со кондом. Но на 09.01.2020 исто со кондом но кондомот пукна и сврши во мене дали е можно да сум бремена. Тоа се случи во неплодните денови фала ви ...
 
Последно уредено:

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.624
Зошто е толку тешко да се поверува дека девојки гуглаат „дали сум бремена“ и налетуваат на форумов, не разбирам?
У првите пет резултати е форумов ако гуглаш „дали сум бремена“.
Се ви се тролови на вас, дупли акаунти... нема шанса да си се регистрира некој и да си праша нешто интимно...
 

mr wednesday

We're soldiers. Soldiers don't go to hell.
Член од
24 јуни 2017
Мислења
1.649
Поени од реакции
7.997
Добро а зашо коа веќе сте приметиле дека се десило тоа и ти е шубе, тркни до аптека и лапни анти бебе пилула ебате...
незнам бе ја ли сум удрен у глаава или шо се дешава со луѓево
 

TrikkY

Shit happens. [God]
Член од
4 мај 2012
Мислења
203
Поени од реакции
243
B783CE65-E103-4DDA-A122-F623F26432AE.jpeg
може да се користи до 5дена од кога е направена бељата. Thank me later;)
 

Диле Јоргачев

Одделение за заштита на народот
Член од
3 април 2017
Мислења
8.637
Поени од реакции
27.836
Здраво.Нова сум на форумов и сакам да прашам...... :D
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.709
Поени од реакции
15.578
No toa mi e prv pat mislam nemozhe od eden pat
може ако е бањски мајстор, а аматер не може... а убаво би било да плаќа одштета DUREX ако пукне балончето :eek:

..тоа е балканизмот, имаше во хрватски медиуми, пишуваа за летните авантури на Јадранот, странкињите лапаат апои, нашките прааат абортуси...
 

Пеце

Пелистер-Битола
Член од
16 септември 2009
Мислења
4.198
Поени од реакции
4.896
Здраво сакам да прашам нешто потребна ми е ваша помош
Имав односи првиот пат ми ја зеде невиноста потоа сите одноди ни беа со кондом. Но на 09.01.2020 исто со кондом но кондомот пукна и сврши во мене дали е можно да сум бремена. Тоа се случи во неплодните денови фала ви ...
Напрај турско кафе, испи го и удри желба во филџанот(дали сакаш да си бремена или не) и сликај ја желбата тука...
Па ќе протолкуваме ние овде на форумот дали си или не си и колкави ти се шансите да затрудниш....
Ако неможиме да констатираме ништо, тогаш ќе те пратиме кај Милан Тарот со картите да видиме тој шо ќе кажи....
 
Член од
3 август 2019
Мислења
91
Поени од реакции
110
Sto da ti odgovoram na ova dali si bremena? Ne sum ginekolog ama moze da pogledam.
 
Член од
7 јуни 2020
Мислења
2
Поени од реакции
3
Zdravo sakam da ve prasham za mislenje od edna strana i da se smiram malce Znaci vaka imav intima so partnerot ama nemavme odnosi odnosi proba da vleze bukvalno dva tri pati (sorry za izrazot) ama go stopirav poso nesakav taka da bese bukvalno 3 sekundi ne veruvam deka sum trudna ama pak mi e strav iako nemashe niti predsemena technost niti pak svrshi pred toa a ni posle toa ama pak me interesira mislenje☹Vi blagodaram odnapred
 

mr wednesday

We're soldiers. Soldiers don't go to hell.
Член од
24 јуни 2017
Мислења
1.649
Поени од реакции
7.997
Zdravo sakam da ve prasham za mislenje od edna strana i da se smiram malce Znaci vaka imav intima so partnerot ama nemavme odnosi odnosi proba da vleze bukvalno dva tri pati (sorry za izrazot) ama go stopirav poso nesakav taka da bese bukvalno 3 sekundi ne veruvam deka sum trudna ama pak mi e strav iako nemashe niti predsemena technost niti pak svrshi pred toa a ni posle toa ama pak me interesira mislenje☹Vi blagodaram odnapred
Spored naucni dokazuvanja, odnosno ona sto go imam citano, razgleduvanje na slucaevi koi vekje go imaat tvojot. Plus lugje koi go imale ovoj tvoj problem licno i personalno, ako se navleze dlaboko vo tvojov slucaj ima dosta doktori koi perfektno imaat odgovoreno na vakvite prasnja na koi jas godini nanazad im posvetiv vnimanie, moeto mislenje e deka nemam blage veze shto zboram.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom