Помош: Барам еден филм!

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.357
Поени од реакции
4.879
ova e serija ja gledav koa pocna pred 2-3 god na Sitel .. dodeka ziveev uste vo mk ..
gi gledav samo prviet 3-4 epizodi ..
mnogu luge na eden den gi odnema od zemjata .. i posle nekolku godini bea pak vrateni bez da ostarat ni minutka .. i imaa natprirodni moki :D

nekoj ?
Heroes
 

Macedonia>>Europe

Faster Than Light
Член од
6 јуни 2007
Мислења
2.582
Поени од реакции
836

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.360
Поени од реакции
25.055
ova e serija ja gledav koa pocna pred 2-3 god na Sitel .. dodeka ziveev uste vo mk ..
gi gledav samo prviet 3-4 epizodi ..
mnogu luge na eden den gi odnema od zemjata .. i posle nekolku godini bea pak vrateni bez da ostarat ni minutka .. i imaa natprirodni moki :D

nekoj ?
The 4400
:helou:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Едно филмче кое го утепаа од давање порано н ТВ, мислам беа 2ца другари (или 3ца, не ми текнува точно), нешто со натпревар во Сноубордиг, имаше и некоја женска, како и негативец...нешто како комедија филмче. :)
Целото дејство беше на планина, а мислам дека почнуваше со сцена како се буди еден од ликовите во неговата викендица.
 
Член од
28 март 2006
Мислења
17.693
Поени од реакции
12.100
Едно филмче кое го утепаа од давање порано н ТВ, мислам беа 2ца другари (или 3ца, не ми текнува точно), нешто со натпревар во Сноубордиг, имаше и некоја женска, како и негативец...нешто како комедија филмче. :)
Целото дејство беше на планина, а мислам дека почнуваше со сцена како се буди еден од ликовите во неговата викендица.
Види од овие да не е некој
Out cold
Frostbite
Ski school
Ski school 2
Snowboard academy

Мислам дека е првиот ама не сум сигурен.

Сега гледав трејлер, првиот изгледа не е.
 

Чоста ^

Good looking boy
Член од
23 август 2009
Мислења
1.999
Поени од реакции
48
Да прашам и јас ...имаше еден филм со Леонардо Ди Каприо....ама од многу одамна го имам гледано(уше забаваче можит бев:smir:).Се работит за нешо група средношколци,4 другари,кои се популарни кошаркари.Нешо ќе имаат собиранки,ќе се дрогираат,ќе скокаат од карпи.Знам имаше една сцена каде шо ќе крадат продавница,и полиција дека ќе ѓи фати.И знам дека Леонардо Ди Каприо имаше само мајка(ова така треснато,за да ви текнит малце поќе:)).....Тој шо ќе ми го најт,ко ќе дојт во Охрид,имат пивце.
 

Песимист

Добро информиран оптимист
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.676
Поени од реакции
181
Да прашам и јас ...имаше еден филм со Леонардо Ди Каприо....ама од многу одамна го имам гледано(уше забаваче можит бев:smir:).Се работит за нешо група средношколци,4 другари,кои се популарни кошаркари.Нешо ќе имаат собиранки,ќе се дрогираат,ќе скокаат од карпи.Знам имаше една сцена каде шо ќе крадат продавница,и полиција дека ќе ѓи фати.И знам дека Леонардо Ди Каприо имаше само мајка(ова така треснато,за да ви текнит малце поќе:)).....Тој шо ќе ми го најт,ко ќе дојт во Охрид,имат пивце.
The basketball diaries
Давај број да се слушнеме за пивото.хаха
 

CIL

Член од
21 август 2008
Мислења
749
Поени од реакции
54
Да прашам и јас ...имаше еден филм со Леонардо Ди Каприо....ама од многу одамна го имам гледано(уше забаваче можит бев:smir:).Се работит за нешо група средношколци,4 другари,кои се популарни кошаркари.Нешо ќе имаат собиранки,ќе се дрогираат,ќе скокаат од карпи.Знам имаше една сцена каде шо ќе крадат продавница,и полиција дека ќе ѓи фати.И знам дека Леонардо Ди Каприо имаше само мајка(ова така треснато,за да ви текнит малце поќе:)).....Тој шо ќе ми го најт,ко ќе дојт во Охрид,имат пивце.
Единствен филм што знам каде Леонардо Ди Каприо е кошаркар и успут и се дрогира е The Basketball Diaries.
 

Чоста ^

Good looking boy
Член од
23 август 2009
Мислења
1.999
Поени од реакции
48

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.360
Поени од реакции
25.055
Да му се наоѓа на некој линк од филмот „Троја“?
Не се дозволени било какви линкови.
И плус, прочитај ја суштината на темава, на првата страна ти е, а и на останатите. Поздрав.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom