Помош: Барам еден филм!

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.533
Поени од реакции
837
Жанрот му е крими-акција...

Го имам гледано отприлика пред 5-6 години, и као, во главни ликови се четворица типови кои се прљави полицајци, кои меѓу останатото вршат рекет, ограбуваат организирано, имаат должници кои ги малтретираат, меѓу кои на еден од нив ќе му упаднат во сред ноќ, и пошто ќе нема пари, ќе и направат „реденка“ на жена му....малце болно филче, ама онака за гледање попладневно е добар...на крај мислам дека ќе почнеа меѓусебно да се пукаат...Филмот почнува како маскирани ограбуваат една нелегална коцкарница.

Ако има било кој што ќе му опали кој е филмов, има скара и пиво од мене. :smir:
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.164
Поени од реакции
687
Жанрот му е крими-акција...

Го имам гледано отприлика пред 5-6 години, и као, во главни ликови се четворица типови кои се прљави полицајци, кои меѓу останатото вршат рекет, ограбуваат организирано, имаат должници кои ги малтретираат, меѓу кои на еден од нив ќе му упаднат во сред ноќ, и пошто ќе нема пари, ќе и направат „реденка“ на жена му....малце болно филче, ама онака за гледање попладневно е добар...на крај мислам дека ќе почнеа меѓусебно да се пукаат...Филмот почнува како маскирани ограбуваат една нелегална коцкарница.

Ако има било кој што ќе му опали кој е филмов, има скара и пиво од мене. :smir:
1. Го знаеш цел бре, шо ќе ти е да го глеаш пак.
2. Google it> movie 4 guys policeman bad cops rhedenkha bangbros shooting sick movie

3. А на некој од нив му ја скршија ли кичмата? Пошо ако да, мислам дека го знам :pipi:

4. Признај дека се израдува кога виде пост на темава :)
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.533
Поени од реакции
837
3. А на некој од нив му ја скршија ли кичмата? Пошо ако да, мислам дека го знам :pipi:
Самоцитат:
Ако има било кој што ќе му опали кој е филмов, има скара и пиво од мене.
Во изобилие :pipi:
4. Признај дека се израдува кога виде пост на темава :)
Да. :kesa:
 
Член од
15 јануари 2008
Мислења
116
Поени од реакции
1
Жанрот му е крими-акција...

Го имам гледано отприлика пред 5-6 години, и као, во главни ликови се четворица типови кои се прљави полицајци, кои меѓу останатото вршат рекет, ограбуваат организирано, имаат должници кои ги малтретираат, меѓу кои на еден од нив ќе му упаднат во сред ноќ, и пошто ќе нема пари, ќе и направат „реденка“ на жена му....малце болно филче, ама онака за гледање попладневно е добар...на крај мислам дека ќе почнеа меѓусебно да се пукаат...Филмот почнува како маскирани ограбуваат една нелегална коцкарница.

Ако има било кој што ќе му опали кој е филмов, има скара и пиво од мене. :smir:Phoenix od 1998 god . So Ray Liotta vo glavnata uloga .
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.533
Поени од реакции
837
Браво бе The Maxx!

Тој е!

Скара и пиво, кажи каде.
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.533
Поени од реакции
837
Уште да ми помогне некој да го најдам....го нема на торент :(
 

pirlo21

којотот
Член од
12 јануари 2008
Мислења
2.006
Поени од реакции
1.618
Гледам темава служи за наоѓање на филмови, па да почнам јас:
Филмот е многу стар со Џет Ли мислам и се вика The shaolin или така некако беше не сум сигурен, ама неможам нигде да го најдам. anyone да му текне како се вика???
Или ако ги има некој можам некој на замена да дадам, или па ќе го купам
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.164
Поени од реакции
687
Hahahahahahaha ... Niso ne treba , milo mi e so pomognav !
Се договорив со Макс, скарата и све останато ќе ми припаднат мене, така да знаеш Трнче.

Ти бе Пирло, шо нудиш?
 

Xak

Член од
23 декември 2007
Мислења
2.608
Поени од реакции
464
Јас сум му менаџер, нуди анал(само со кондом!) и орал : )))
Се салам :)
Види на www.imdb.com на Search пиши Jet Li ќе ти ги даде сите филмови во кои глумел, 100% ќе го најдеш тој што го бараш
 
Член од
15 јануари 2008
Мислења
116
Поени од реакции
1
Гледам темава служи за наоѓање на филмови, па да почнам јас:
Филмот е многу стар со Џет Ли мислам и се вика The shaolin или така некако беше не сум сигурен, ама неможам нигде да го најдам. anyone да му текне како се вика???
Или ако ги има некој можам некој на замена да дадам, или па ќе го купам
The Invincible Shaolin od 1993 .
 
На врв Bottom