KevinM
Поени од реакции
0

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Супер е ХВОХ-от, ги играм сите нови игри. На одмор во август ќе одам прво до преспа па после во охрид
    Да ама моето е од поновите и мораше еден да ми го кракне. Ама дека земав и XBOX 360 па поретко го користам а и мемориската ми се расипа па неможам да ставам игри.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom