Помош: Барам еден филм!

Член од
28 март 2006
Мислења
17.693
Поени од реакции
12.100
Ај малце помош.
барам по јутуб ама никако да најдам, може не знам како да побарам
Ми треба видео, дел од филмот Мис Стон, каде што Петар Прличко го Благословува новороденчето.
Петре Прличко -Мандана, ова ти треба?

 

igor108367

Dark Lord Sauron
Член од
25 јануари 2009
Мислења
2.516
Поени од реакции
113
E имае еден хорор релативно нов знам дека дечко и девојка патуваа, и ги нападна еден човек и се заглавија после во шумата и имаше многу снег. После им се појавуваа како духови така нешто како да сакаа да ги предупредат.
 
Член од
28 март 2006
Мислења
17.693
Поени од реакции
12.100
E имае еден хорор релативно нов знам дека дечко и девојка патуваа, и ги нападна еден човек и се заглавија после во шумата и имаше многу снег. После им се појавуваа како духови така нешто како да сакаа да ги предупредат.
Дали случувањето е у Кина негде низ пустелиите за време некој нивни празник со стари верувања и духови?
 

igor108367

Dark Lord Sauron
Член од
25 јануари 2009
Мислења
2.516
Поени од реакции
113
Дали случувањето е у Кина негде низ пустелиите за време некој нивни празник со стари верувања и духови?
Не не во Америка на еден пат. И тоа цел филм е во зима снег така морничава атмосфера. Ќе им се расипе колата па дечкото ќе отиде да бара помош по снегот, па на девојката ќе почнат да и се појавуваат духови пред се за да ја предупредат од тој лошиот шо ги отепуел.
 
Член од
28 март 2006
Мислења
17.693
Поени од реакции
12.100
Не не во Америка на еден пат. И тоа цел филм е во зима снег така морничава атмосфера. Ќе им се расипе колата па дечкото ќе отиде да бара помош по снегот, па на девојката ќе почнат да и се појавуваат духови пред се за да ја предупредат од тој лошиот шо ги отепуел.
Уф, тешко, овој го имам гледано, со халуцинации, духови...
Wind chill 2007
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.836
Поени од реакции
23.075
Барам еден постар филм, се работи за едно слепо дете кое ќе научи да свири ептен добро клавир, и ќе се здружи со една постара типка од него плава и ќе иде она кај него сваки ден и ќе го слуша како свири.
Незнам шо друго би можел да напишем.....
Ако му текнуе на некој случајно фала однапред
 

KevinM

PC YODA MASTER
Член од
5 септември 2007
Мислења
82
Поени од реакции
0
Барам, ако се сеќава некој, името на една цртана/анимирана серија што се даваше на а1 со црна течност која ја пијат луѓе некои па полудуваат од неа.Течноста од некој метеор мислам потекнуваше.Кај нас на француски беше аудиото и ја користеа О Фортуна во шпиците?
 
I

Intex

Гостин
Барам, ако се сеќава некој, името на една цртана/анимирана серија што се даваше на а1 со црна течност која ја пијат луѓе некои па полудуваат од неа.Течноста од некој метеор мислам потекнуваше.Кај нас на француски беше аудиото и ја користеа О Фортуна во шпиците?
Крис Колорадо?
 
Член од
18 февруари 2010
Мислења
13
Поени од реакции
0
Mi treba eden film so glumec so glunese vo pink panter 1 i so go nosese dijamantot toj film bese so akcija i na ovaj so dijamanto mu kladoja spric i ao zastanese da odmori ke mu zastanese srceto.Ako go najdite pisete.
 

HardCore

Cylon
Член од
4 февруари 2010
Мислења
139
Поени од реакции
38
Mislam deka zboruvas za "Crank" so Jason Statham. Ama nemoj nikako da go gledas vtoriot del "Crank: High Voltage", pogolemo sranje od film nemam videno veke podolgo vreme
 
Член од
1 мај 2008
Мислења
300
Поени од реакции
8
ova e serija ja gledav koa pocna pred 2-3 god na Sitel .. dodeka ziveev uste vo mk ..
gi gledav samo prviet 3-4 epizodi ..
mnogu luge na eden den gi odnema od zemjata .. i posle nekolku godini bea pak vrateni bez da ostarat ni minutka .. i imaa natprirodni moki :D

nekoj ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom