Пожар во Тетовскиот Ковид центар, 15+ мртви

Darklady

Марсовка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
3.741
Поени од реакции
25.821
Еве Филипче доби награда 13 Ноември. Незнам само дали е за пожаров или за ужасно големата смртна стапка од ковидов.
Наградата му се доделува затоа што пропадна зделката со фантом фирмата од Хонг Конг и авансот го вратија назад, па потоа успешно го изменаџира примопредавањето на Табановце со 2 пакети вакцини.

За пожарот ќе му доделат друга награда „Неприфатена Оставка на деценијата“:pipi:
 

Hello Kitty

Soft Kitty, Warm Kitty キティ・ホワイト
Член од
14 август 2006
Мислења
36.909
Поени од реакции
58.686
Овие тестови се од Алах и верувам дека се прифатени од секој верник, неговата волја не може да биде променета ни за минута и бараме од Алах никого да не тестира
 

Kajgana Shop

На врв Bottom