Пожар во Тетовскиот Ковид центар, 15+ мртви

Член од
8 август 2013
Мислења
1.086
Поени од реакции
1.456
Извинете за оф-топик, ама да беа толку релевантни овие ИРЛ ке ја објавеја емисијата која помпезно ја најавија како дел од овој серијал пред 1 година

Ама парата и влијанието си го направлие своето...
od koi para, bash me interesira, deka ako nekoj ima para ovie denovi, se tie shto IRL gi spomenuva na dokumentarot ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom