Повикување духови

BlackZebra

надежен Архитект
Член од
6 септември 2007
Мислења
56
Поени од реакции
1
Da beeeeeeeeeeeee Demek nekoj imat videno Duh!!! Po nikakvi logiki ne bi posltoele duhoj zs vistina glupo e. A jas mnogu da ne kazvam zs vecer ke mi izlezit nekoj duh na son i ke mi recit "SO PISESE TI NA FORUMON DEKA NE POSTOJAM AAA ??? " :nesvest:i jas da go busam tavanon za da begam aj poz i nemoj da se mamite so duhoj!!!!!!!!!!!!!!!!! MUHhahahaha
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
Da beeeeeeeeeeeee Demek nekoj imat videno Duh!!! Po nikakvi logiki ne bi posltoele duhoj zs vistina glupo e. A jas mnogu da ne kazvam zs vecer ke mi izlezit nekoj duh na son i ke mi recit "SO PISESE TI NA FORUMON DEKA NE POSTOJAM AAA ??? " :nesvest:i jas da go busam tavanon za da begam aj poz i nemoj da se mamite so duhoj!!!!!!!!!!!!!!!!! MUHhahahaha
абе то е нормално дека непостојат духови туку што сакав да речам?
а,да,честито прв коментар на форумов Black Zebra.:smir:
 

Bush(av)

Aut inveniam viam aut faciam.
Член од
30 април 2007
Мислења
758
Поени од реакции
7
Da beeeeeeeeeeeee Demek nekoj imat videno Duh!!! Po nikakvi logiki ne bi posltoele duhoj zs vistina glupo e. A jas mnogu da ne kazvam zs vecer ke mi izlezit nekoj duh na son i ke mi recit "SO PISESE TI NA FORUMON DEKA NE POSTOJAM AAA ??? " :nesvest:i jas da go busam tavanon za da begam aj poz i nemoj da se mamite so duhoj!!!!!!!!!!!!!!!!! MUHhahahaha
1. Не е баш по никакви логики. Ако е логично дека не можат да отвараат врати и да чукаат- проста физика, не мора да значи дека воопшто не постојат.
2. Велкм ту Кајгана.
И така.
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
kako 1 ako voopsto postojat ne veruvam deka i za niv bi vazele istite fizicki zakoni kako za nas..zasto ako bi postoele tie bi doagale od nekoj dr paranormalen svet or whatever taka da ..
rekov ako " bi " postole....
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
Абе ај гонејте се ако ви излезат ке видате дали постојат или не!!!(има некои што лажат ама нема веза):nesvest:
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Полека со гонењето, океј?

Е сеа... Тебе ти излегол некој дух па што се запали вака со муабетот? Ајде, сподели од искуство, сигурно не си од тие кои лажат.
 

Ivy_K

/
Член од
29 мај 2006
Мислења
1.206
Поени од реакции
16
не верувам и не се замарам со вакви МОРБИДНИ ставари!На крај краева остајте ги починатите во мир...
 
Член од
23 април 2005
Мислења
622
Поени од реакции
14
jas ne sakam da objasnuvam mnogu za ovie isl raboti..,ama sega ke kazam nesto jas ne veruvav vo nisto...nitu vo satanata,ni vo Bog,ni vo magii ni vo dunovi..veruvav vo darvin,naukata i mojot razum..no pocnav da se somnevam vo ova i vo samata sebe si velev jas sum luda no me dvoumese nesto;nekoi sonovi i sl..(inaku majka mi e pocinata ) ednas kaj mene ja povikavme i pocuvstvuvav cudno cuvstvo na prisustvo ..i ve uveruvam deka se bese ok samo sto jas ne veruvav na moite setila,a taa bese tuka..vecerta mi se pojavi na son i mi rece milo mi e sto pak se vidovme oci v oci..pak ne veruvav(samo da i kazam na fortune da izglede kao vo film kako beli svetkavi cestici prav jas i gi vidov ocite samo..no mislev da haluciniram od pregolemi cuvstva)a pota povkuvavme po nekoe vreme drug i mi stana mornicavo(najgolemiot skeptik se somnevase)ali nema vrska sega to sakav da kazam da nee zaebancija DUSATA E NAJMOKNA OD SE STO GLEDAME A AKO NE VERVAME VO NASATA DUSA TAA SLABEEiskazano so poglupi zborovi a onie koi veruvaat vo nea mozat da se sluzat so nea..no nie lugeto veruvame vo ona sto go gledame i dodeka ne vidite nema da seuverite a i da vidite pak ke se somnevate so ovie rab nema igracka a postarite kazuvaat prikazni ne za da se plasime tuku poradi so imalegoolema verba vo Gospod i imale cisti srca vo pogled so toa pa zatoa poeke imalo se i sesto..falaaaa me mrzi da pisuvam
 
Член од
8 октомври 2007
Мислења
125
Поени од реакции
0
Многу пати сме пробале со друштво на 100000 начини ама ништоооо...
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
Добро де се извинувам за гонењето не мислев ништо лошо....Само што се изнервирав од X причина а и имам една случка за која ке ви ја кажам во следна прилика...:kesa:
 

Natural-girl

Morphine
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
5.246
Не верувам во духови ама сум повикувала со друштво неколку пати:zlo: Сеа ќе ви раскажам едно такво искуство:
Бевме другарки собрани во собата на една другарка и со пенкало и ливче да/не поставувавме прашања. И ни текна да му поставиме предизвик на духот, ако е тука да ни даде некој знак. Одеднаш у собата влезе едно мало девојче, ние вриштевме ко лудачки :ija: се додека не видовме дека тоа е нејзината мала братучетка:smeshko: . И после следеа муабети у стилот: Па уствари он сакаше да ни даде знак преку братучетката...и така до бесвест:icon_cool . Али тоа беше оддамна...
 
Член од
1 јануари 2008
Мислења
2
Поени од реакции
0
duhovite se povikuvaaat na sledniov nacin : zemas viluska ogledalo igla i sveka i go povikuvas taj so sakas naprimer oooooooooooooooooooo trajko stani biskite ti kvicat odi da gi nahranas tolko od mene jas tolko znam cao!!!!!!!!!!!!!!
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
duhovite se povikuvaaat na sledniov nacin : zemas viluska ogledalo igla i sveka i go povikuvas taj so sakas naprimer oooooooooooooooooooo trajko stani biskite ti kvicat odi da gi nahranas tolko od mene jas tolko znam cao!!!!!!!!!!!!!!
Nemoj da reces deka gi narani ili pak deka ke stane :pos2::pos2::pos2:
 

IvicaPunK

Старо нов член
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.084
Поени од реакции
85
Од секат сум сакал да повикувам, ама што да праиш кога у друштво имаат страв и хорор да гледаат.. Ама има време и за тоа
 

Kajgana Shop

На врв Bottom