Побарувања на мп3

Статус
Затворена за нови мислења.

Hooligan

..The President...
Член од
9 февруари 2008
Мислења
2.358
Поени од реакции
701
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.356
Поени од реакции
184
Сакам некој да ми ја Најде Зелката има кошули 300 од Дајте Музика исто така и Најавата од Бушава Азбука
Фала однапред
 
В

Вори

Гостин
Вајтснејк-Крајинг он де реин

И од Лорди ако може победничката песна од Евровизија.
 
П

Паган-др

Гостин
Сакам некој да ми ја Најде Зелката има кошули 300 од Дајте Музика исто така и Најавата од Бушава Азбука
Фала однапред
Болдираната за некоја минута по пп.
А таа со Зелката ако ја има некој и на мене да ми ја прати :)
 

POS-51

Infinity Driver
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.411
Поени од реакции
445
Луѓе никој ли не ја знае песнава или ? Како може да не ја знаете ? овака одеше Are you want to party of the day paty of a day paty of the daaay are you want you................. и така се повторува цело време техно е песнава малце е постара некои 3 години може дај ако знае некој како се вика и каде може да ја најдам нека каже многу ми се свиѓа песнава а ја немам .
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
619
Поени од реакции
45
Arsen Dedic-prijatelj, ако може и текст да ми линка некој за песнава(иначе е онаа од најавната шпица на хрватскана сапуница)
Haddaway-what is love
Mile kitic- milioni kamioni
Carl Orf-O fortuna
Фала:smir:
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Arsen Dedic-prijatelj, ако може и текст да ми линка некој за песнава(иначе е онаа од најавната шпица на хрватскана сапуница)
Haddaway-what is love
Mile kitic- milioni kamioni
Carl Orf-O fortuna
Фала:smir:
За неколку минути :).
Не те разбирам за првата песна, и текс ти треба ?
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
А случајно некој да не ја има Јас сум цар на кантер страјк од едно типче шо ја пееше на супер звезда :smir: За праќачот следува частовка, сокче, пивце што сака :smir:
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Луѓе ај кој може да ја најде или пак само да ми каже како се вика песнана на а1 што врти за филмови за во февруари што рекламираат. Ај кој знае нека ми пише.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom