Пинг-Понг!

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.048
Поени од реакции
13.360
еј без вреѓање ве молам
@Peja989 те молам немој да вреѓаш, кај така е дупе па и ќе почни и тенис да забушава
фала и поздрав продолжете со дискусија :)
 

Red John

natural born hater
Член од
30 мај 2009
Мислења
9.352
Поени од реакции
21.803
Сега ќе го прекичмам @Peja989 , нема повеќе да сум под притисок на домашниот терен.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.316
Поени од реакции
81.957
Сега ќе го прекичмам @Peja989 , нема повеќе да сум под притисок на домашниот терен.
Така рече и Ван Гал после утакмицата против Свонси па видовме што се случи со МК Донс...
 

Red John

natural born hater
Член од
30 мај 2009
Мислења
9.352
Поени од реакции
21.803
Така рече и Ван Гал после утакмицата против Свонси па видовме што се случи со МК Донс...
И сега демек јас треба да дојдам со специјални нови патики за пинг понг, 3 стегачи и нов рекет ?
 

Red John

natural born hater
Член од
30 мај 2009
Мислења
9.352
Поени од реакции
21.803
Нема кој не сум го тепал пинг понг бе .. остај овие погоре шо шират невистинии со зла намера
 
Член од
5 август 2008
Мислења
555
Поени од реакции
179
Освен СЦ Борис Трајковски кажете некое друго место за пинг понг.....?
 
П

Пе Џо

Гостин
Чојци, некои клубови со тренинзи по пинг-понг у околина на Аеродром, Центар, Карпош, Кисела Вода?
 
На врв Bottom