Пинг-Понг!

eMilanist

Ursus domesticus
Член од
27 септември 2007
Мислења
2.284
Поени од реакции
1.554
Дечки би ве замолил да ми кажете каде може да се кпат солидни рекети за пингпонг во Скопје.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
25.987
Поени од реакции
42.814
Момци, дали некој можеби случајно имал искуство со Butterfly 603FL рекетот?
Знам дека секој има субјективно оценување за квалитет на рекетите, но, онака, генерално да ми каже кои се одликите...
 

pain_killer

Invictus
Член од
27 јули 2007
Мислења
4.530
Поени од реакции
2.195
Аууу јак спорт, нема што. Што ја видов темава, ми се здоигра сега. Да имав табла ќе се рушев од играње. Порано у школо праевме турнирчиња спојувавме клупи, бап мрежа одозгора и играј. Иначе и ја сум добар, да не се фалам. Кој сака да се испробаме, нека каже место и време :)
:цицки:
 

The King of Clay

Модератор
Член од
28 јануари 2012
Мислења
4.901
Поени од реакции
3.293
Добро место за пинг понг во Скопје освен СЦ Борис Трајковски?
 
Член од
4 август 2011
Мислења
175
Поени од реакции
517
Дали има во Скопје школа за пинг понг?:unsure:
 
Член од
16 декември 2012
Мислења
2.047
Поени од реакции
3.134
Не ми се лути. Престар си за да те учат во клуб. Ќе мораш да си најдеш партнер, а таму каде што ќе играш ќе запознаеш нови.
 
Член од
4 јуни 2014
Мислења
88
Поени од реакции
30
Каде може да се игра рекреативно пинг понг во Кисела Вода?
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
9.588
Поени од реакции
12.711
Да препорача некој ефтини топчиња релативно добри да се https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=ping+pong+balls+3+stars&_sacat=0&LH_TitleDesc=0&_osacat=0&_odkw=ping+pong+balls&LH_TitleDesc=0 имам земано double fish...не се толку лоши. Доникот се добри ама соленки, од другариве само јас купувам и рекети и топчиња, и ми се за секојдневна употреба. :)
 
На врв Bottom