ПРАВЕН ФАКУЛТЕТ „Јустинијан Први“ Скопје

Член од
4 октомври 2019
Мислења
21
Поени од реакции
25
Некој искуство со полагање усно трудово ?
 
Член од
30 септември 2015
Мислења
318
Поени од реакции
432
Колеги правници едно прашање до вас. Има некој искуства со признавање на диплома од дипломски и мастер студии низ европа по ектс систем? Ако некој има, да опише процедура, сајтови и останати алатки каде што може да се информирам/ме. Поздрав, секое добро
 
Член од
16 август 2015
Мислења
227
Поени од реакции
279
Kako ke se polaga so situacijava so korona virusot? Koga ke ima sesii ?
 
Ф

Флеш

Гостин
Kako ke se polaga so situacijava so korona virusot? Koga ke ima sesii ?
Глупаци се нашиве од факултет .... Има предавање преки Зум програмот и фејс групи .... Сега се обидуваат да транзитираат на Мајкрософт Тимс .... Уким донесе одлука за интернет полагања,но Правен е технолошки неспремен за таа опција .... Студенска организација возврати протест писмо
 
Член од
18 декември 2012
Мислења
10
Поени од реакции
0
Zdravo
Sto treba da se uci Opst del na gragansko pravo?
I ako imate da mi pratite silabus.
 
Член од
25 април 2020
Мислења
2
Поени од реакции
0
каде можам да најдам заедничка листа на опциони предмети? ја пребарав цела веб страна и нема. нема ни во водичот за студирање
 
Член од
27 јуни 2019
Мислења
29
Поени од реакции
5
каде можам да најдам заедничка листа на опциони предмети? ја пребарав цела веб страна и нема. нема ни во водичот за студирање
Јас ја имам, ќе ти ја пратам.

Sent from my Samsung Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Член од
22 јануари 2018
Мислења
33
Поени од реакции
6
14 кредити е услов да запишеш нареден семестар?
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Да не има некој случајно коментар на кривичен законик, за да ми сликне нешто ? :D
 
Член од
29 март 2014
Мислења
99
Поени од реакции
32
Прашање дали е Климовски злопамтило? И дали е тешко кај него за полагање Корпоративно управување?
Прв пат полагаме, а групата се пожали до деканат оти го баравме 2 месеца за термин и затоа дали е таков да се замери и да фати на пик...
 
Член од
23 август 2014
Мислења
38
Поени од реакции
10
Некој да ми каже искуства за усно полагање кај Калајџиев, финансово, трговско и ГПП?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom