ПРАВЕН ФАКУЛТЕТ „Јустинијан Први“ Скопје

K

KomitaMKD

Гостин
Еј луѓе денеска ако има резултати од полагањето по социологија ве молам пишите за да видам што сум направил нешто ме заебава интернетот и и не можам да отвора
 
K

KomitaMKD

Гостин
21 бод социологија.не знам дали да се радувам или да се нервирам....цццц
 

krembil0tina

Обзервер!
Член од
4 февруари 2008
Мислења
152
Поени од реакции
6
Социологија 27 бода. Со оглед на тоа дека знаев 20 прашања а другите 15 логички пробав да ги одговорам задоволен сум:helou:
 
Член од
12 октомври 2007
Мислења
1.482
Поени од реакции
22
Туу и јас 21. Сепак е малку.Се надевав дека можеби ќе закачам 25 ама ништо.
 
K

KomitaMKD

Гостин
Се чувам за вториот колоквиум.Ајде сега економика е следно.Барем 25 да извадиме.
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.508
Поени од реакции
2.646
Се чувам за вториот колоквиум.Ајде сега економика е следно.Барем 25 да извадиме.
Памтам кај Гроздановски Економика пред 4 години кога полагав.Врска немав и 10 минути пред крај почнувам да го пополнувам образецот на среќа и што да видам резултат 27 :nesvest::nesvest: Не можев да поверувам.А на вториот колоквиум со учење извадив 24.Е ајде де некој работи не можам да ги сватам.Али важно си положив од прва :)
 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.433
Дали знае некој кога почнуваат мастерите по ектс за ние што сме со 4 години???? Ако има некој некакво инфо нека ми пише порака.Поздрав!
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Дали знае некој кога почнуваат мастерите по ектс за ние што сме со 4 години???? Ако има некој некакво инфо нека ми пише порака.Поздрав!
Да не сте заедно со нас? Зашто по ист конкурс аплициравме.
 
K

KomitaMKD

Гостин
Економика 28.Знаев дека ќе го направам подобар од социологија.Ама и прашањата беа добри мора да се признае.
 

krembil0tina

Обзервер!
Член од
4 февруари 2008
Мислења
152
Поени од реакции
6
Знаев дека економика ќе биде полесно од ѓубрето социологија:baeh:, затоа денес си извадив 32 бода:helou:
 

Cappie

Vincere non è importante: è la sola cosa che conti
Член од
29 мај 2008
Мислења
1.914
Поени од реакции
307
ајде и јас да се пофалам сега кога конечно ми се поправи интернетот...
социологија имам 29, економика 30. ептен сум задоволен од резултатите особено од социологија, бидејќи јас знаев едно 15 прашања, а другите ги погодував по некоја логика, а економика беа ептен убави прашањата, па затоа само тие што не ги научив како што треба (буџетска линија и крива на инд.) ги згрешив. али нема везе, супер е.
за утре, мислам дека научив...па ќе видиме.:helou:
 
K

KomitaMKD

Гостин
Еј луге ви ја отвара странава на правен или пак заебаа нешто?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom