Охрид

Член од
12 ноември 2008
Мислења
2.302
Поени од реакции
1.775
Охридсконо енЅеро такуѓере овде. Имат за денес распоожени за дружба?
 

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.978
Поени од реакции
12.528
Дај бе почекајте страдниве души да се вратиме од Скопје, не сте фер вака.....
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.372
Поени од реакции
25.123
Ги напишав тие шо ми текна во моментот... најчесто шо ги гледам на тема Охрид :)
Ајде сега, кој ќе се нафати да организира собиранка? :icon_lol:
И по можност да биде другава недела, сепак околу Велигден сите ќе сме Охрид отприлика, па саат два сите ваљда ќе имаме слободно време.
 
Член од
13 мај 2010
Мислења
569
Поени од реакции
437
Ајде сега, кој ќе се нафати да организира собиранка? :icon_lol:
И по можност да биде другава недела, сепак околу Велигден сите ќе сме Охрид отприлика, па саат два сите ваљда ќе имаме слободно време.
A moment of silence...
Денојве нек си кажет кој кога идат од тоа скупјето, па ќе договориме негде-нешто. :)
Сега мислам дек е малце рано
 

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.978
Поени од реакции
12.528
Четврток петок сите би требело да се дојдени.... Јас за мене да си кажам дека четврток таму сум :D
 
Член од
12 ноември 2008
Мислења
2.302
Поени од реакции
1.775
Сакате со скари или онака на кафе? Ај четврток-петок да се пребројме, кој шо како.
 
Член од
13 мај 2010
Мислења
569
Поени од реакции
437
Под претпоставка дека ќе е сончево и топло, имам идеја..
За да не комплицираме по кафичи, да се собериме на Сараиште и да си зејме пиво, чипс и кој шо сакат друго :)
И едноставно, и поискулирано за дружење, и поефтино пивото xD
 
Член од
12 ноември 2008
Мислења
2.302
Поени од реакции
1.775
Под претпоставка дека ќе е сончево и топло, имам идеја..
За да не комплицираме по кафичи, да се собериме на Сараиште и да си зејме пиво, чипс и кој шо сакат друго :)
И едноставно, и поискулирано за дружење, и поефтино пивото xD
http://www.weather2umbrella.com/mk/%D0%92%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%BE%D0%B7%D0%B0-%D0%9E%D1%85%D1%80%D0%B8%D0%B4/eta2/11/1432570/0/meteogram
нит ќе е сончево, нит ќе е топло за жал :mad:, ај ќе договориме нешто
 
S

Shellshock nam67

Гостин
abe najubo da se dogovorime nekoja nedela na primer i to na kafe primer :) da se vidime koi sme so sme i kolku sme. primer vo
Baron kaficon, (poeftino e go znam coeceto tamu ) objektiv ili kaj ce recete vie pa da se druzime
inace sabotite mi se rezervirani za izleguvanje po likvid duck i havana :)
Za ova nedela tesko ce bide posto site ce sme koj vamu koj tamu ipak praznici se ali bar idnata nedela mojme da se vidime bar za tie sto se ovdeka vo ohrid ne se skopje na fakultet.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom