Општо прашање:)

Член од
11 мај 2008
Мислења
82
Поени од реакции
2
Pa so vie na vas zenskive .....so ke vie da ste masko......mozite koga sakate da imate sex, da se prcite sekogas koga ke vi teknit....plus ko ke mocate vi e mnogu poudobno...za razlika od nas...so sakate poveke....top vi e...
 

Крусер

Тотем Пума
Член од
4 јули 2008
Мислења
3.552
Поени од реакции
1.606
Исто што сум сега, со малку повеќе храброст, за да ги користам шансите на време.
 

DonJas

Married and Happy
Член од
22 јуни 2008
Мислења
2.651
Поени од реакции
586
да си бидам истиот јас само 15 кила послаб и да иам по ретка коса пошо многу ме нервира коа ке станам од спиење
 
А

Александра Д.

Гостин
Да треба повторно да се родите (реинкарнирате), а притоа да можете да изберете што сакате да сте, што ќе бидете и зошто баш тоа? :kajg:
100% ние пак ќе се родиме и морам да кажам дека има многу вистини во будистичката религија, но ако морам да бирам би избрала да сум некоја од 15 век, што ќе го мине животот во скитање и ќе ги достигне своите цели. Не знам зошто, но сакам да скитам, без цел. Не мислам на некои дестинации познати или слично, туку на одењето без да зборуваш во себе, без да мислиш на ништо....
 
Член од
27 август 2007
Мислења
129
Поени од реакции
6
ЕЛФ!!!! ама не елф на Дедо Мраз да му помагам.. туку Wood Elf.. ах... :pipi:
 
Член од
28 април 2008
Мислења
258
Поени од реакции
9
Истата ( физички ) само да имам малку повеќе среќа да не сум толку малер :icon_lol:
 
Член од
6 ноември 2008
Мислења
1.115
Поени од реакции
1.370
сакам да бидам птица... да бидам слободен и за се да одлучувам сам или пак мојот инстинкт.
 

AnaMercury

Love is only a feeling...
Член од
30 декември 2007
Мислења
1.097
Поени од реакции
190
Истата како сега али да имам шанса да сменам некои работи...а не би сакала да ја сменам човечката форма, никогаш...не би можела да се замислам како нешто друго...no freakin' way!:nenene:
 

mean

:пипи:
Член од
12 октомври 2008
Мислења
587
Поени од реакции
24
Ако бидам животно би сакала да сум делфин, а ако не може животно, ондак машко, да мочам стоечки. :icon_lol: (добро, и да видам како размислуваат и што им се врти во глава на машките)
 

delfybuba

Schatje
Член од
22 октомври 2008
Мислења
1.212
Поени од реакции
93
eh bi sakala da se rodam malku posrekna i nisto da ne pravam pogresno so sum pravela do sea:uvo:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom