leila
Поени од реакции
46

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • ...нема ништо посебно,матурантски сеа ја започнуемо годинава и така.Кај тебе нешто ново? :back:
  је је, некој видел дека сум му пишал :). Ново ... уфф шо знам , има баги , не сме напрајле муабет одамна :). Многу заплети - расплети и обратно :)
  ако ти текни некогаш да ја посетиш кајганава, еве да те поздравам пошо никако да се начекаме на мсн
  хеj:pipi:Нема ништо ново,совен почетокот на школската година,мучењето почна денеска.

  Интересна песна..иако прв пат ја слушнав.
  Girls just wanna have fun, :pipi: како ме расположи со песнава :)
  и јас исто комбинирам работа и одмор, во последно време повеќе работа отколку одмор, но се издржува некако
  :helou:
  ...Ах супер.Времево се враќа како што беше.Ќе си пројдеш супер....

  Ја еве низ град.Дома не се седи.САмо шеткарам и таке.Супер важно ми е.
  А само викенд во Ох или повеќе?
  ..Ја сум супер.Нема ништо ново.Секој ден е исто и само пробуем што поинаку и што појче да се забављуем:pipi:

  Како си ти? Каде беше на одмор..или каде ќе одиш? Кај тебе нешто ново?
  ..хихи Ете дека треба да ја ставиш.А кога ќе ја ставиш верувам поубава од сликата ќе биде.

  Одам сеа да поучам..така да,имај убав ден каде и да идеш што и да праеш:back:
  ..Да ти кажам,стај ја каде ти сакаш и посакуаш.ЗАш акомислиш на тој/таа/тие нема никогаш да стаеш.Дури и на петица да стаеш каде нема никој д авиди,ќе зборуваа.Таке е тоа.
  Инаку таа тетоважата на сликата беше топ.Мене посебно ми напрае чејф.ЗАтоа и прашав дали си ставила.

  Фалааа....=)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom